Resmar - Skórzane sofy do salonu

Nienadówka 164,
36-052 Nienadówka

3.3/5

Średnia Ocena
na podstawie 3 ocen

3

Poziom obsługi klienta

3

Jakość wykonanej usługi/produktu

3

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Meble Resmar to blog internetowy prowadzony przez firmę zajmującą się sprzedażą mebli- Resmar. Posiada ona zarówno salony stacjonarne, jak i sklep online, w którym oferuje klientom zakup wysokiej jakości mebli tworzonych na wymiar lub gotowych, wykonanych przez polskich producentów. W artykułach na blogu znajdziemy wiele porad i inspiracji na temat nowoczesnych aranżacji, jak i tworzenia wystroju według kolorów. Dodatkowo w każdym z nich są przykładowe meble ze sklepu Resmar.

 

Resmar to polski producent i dystrybutor wysokiej jakości mebli obecny na rynku od 1998 roku. Od samego początku firma stara się przykładać dużą uwagę do standardu oferowanych pozycji asortymentowych. 


W ofercie znajdują się wyłącznie meble polskiej produkcji, jak sofy rozkładane, co spodoba się w szczególności osobom, które lubią nabywać rodzime produkty. Dostępna w sklepie internetowym i w firmowych salonach kolekcja wyróżnia się pod względem jakości i funkcjonalności. Meble Resmar powstają z wysokiej klasy surowców, są więc wytrzymałe solidne i nie można im odmówić doskonałego wyglądu. Zarówno meble, które wychodzą z magazynu, jak też te, które są produkowane przez Resmar dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Dodatkowo dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach, co sprawia, że szerokie grono zainteresowanych może pozwolić sobie na ich zakup. 


W ofercie znajduje się również możliwość wykonania mebli kuchennych na indywidualne zamówienie klienta. Takie rozwiązanie polecane jest w szczególności tym osobom, które posiadają kuchnię o niestandardowych wymiarach, dzięki czemu będą mogli dopasować swoje meble do pomieszczenia. Specjaliści dokonują dokładnego pomiaru wnętrza i w oparciu o potrzeby klienta proponują najlepsze z możliwych rozwiązania. Firma nie tylko wykonuje projekt mebli, ale zapewnia również pełną wizualizację wnętrza, dzięki której klient może sprawdzić, czy końcowy efekt będzie dla niego zadowalający. Asortyment zawiera również wiele pozycji w kategorii sprzęt AGD, wśród których znajdują się urządzenia światowych marek. 


Resmar posiada duże doświadczenie w branży ponieważ działa w niej od ponad 20 lat. W tym czasie firma zdążyła zjednać sobie uznanie wśród szerokiego grona klientów, którzy nabywając meble zyskali duże zadowolenie. 


Od 2017 roku Resmar może pochwalić się certyfikatem Firma Godna Zaufania, który stanowi potwierdzenie dla rzetelności i profesjonalizmu. Przedsiębiorstwo dąży do tego, aby każdy klient był usatysfakcjonowany z zakupu oraz powierzonego zlecenia, dlatego przykłada dużą uwagę do poziomu obsługi i realizowanych usług.

Resmar - Skórzane sofy do salonu (3)

marika

2019-05-31 22:06:41

Adres IP:

*.*.*.11

Profesjonalna i uprzejma obsługa, wykonano mi darmowy projekt czym byłam pozytywnie zaskoczona. I meble w domu prezentują się pięknie a dzieci szczęśliwe, przy okazji zakupu mebli otrzymałam od kierownika Vouchery na Festiwal Filmowy Kino Dzieci. Syn zadowolony, uwielbia kino, byliśmy na 2 bajkach oraz na warsztatach zorganizowanych przez Vox w holu Kina Era Nowe Horyzonty. Bardzo ciekawe prowadzenie zajęć, kreatywne, polecam firmę Resmar

ocena

5
Klaudia03

2019-05-20 10:11:59

Adres IP:

*.*.*.5

Kupiłem niedawno skórzane sofy do salonu firmy resmar online. Jestem mile zaskoczony jakościa skóry i solidnością wykonania mebli.

ocena

5
Co wiecie o Meble Resmar Zenon Marszał ?

2018-06-21 05:53:39

Adres IP:

*.*.*.210

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Meble Resmar Zenon Marszał ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie? Pozostaw swój komentarz z najważniejszymi wadami oraz zaletami pracy w tej firmie. A może masz jakieś pytanie odnośnie pracodawcy? Tym bardziej napisz je i zdobądź szybko rzetelne informacje.

Powiązane artykuły

Inne firmy

Domek Radawa


Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Kołodziejczykowie - Dentysta Rzeszów

Obrońców Poczty Gdańskiej 10a
35-509 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Mesologic Systems Produkty do mezoterapii

Wyszyńskiego 62
05-220 Zielonka

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Male Formy Budowlane. Raczko Cz. ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie? Pozostaw swój komentarz z...

Co wiecie o Male Formy Budowlane. Raczko Cz. ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Hobet Sp. z o.o. ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie? Pozostaw swój komentarz z najważniejszymi...

Co wiecie o Hobet Sp. z o.o. ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Kempisty Jadwiga Gabinet Leczenia Naturalnego ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie? Pozostaw...

Co wiecie o Kempisty Jadwiga Gabinet Leczenia Naturalnego ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Kołodziejczykowie - Dentysta Rzeszów

Obrońców Poczty Gdańskiej 10a
35-509 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Richd. Anders Polska - Elementy z drewna sosnowego

Kolejowa 13
37-220 Kańczuga

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
StolArts - Balustrady z drewna

Aleja Armii Krajowej 4A
35-307 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Adapter zamiast fotelika

Adapter zamiast fotelika

Gwoździe Tapicerskie do mebli

Gwoździe Tapicerskie do mebli

Smart ławki fotowoltaiczne

Smart ławki fotowoltaiczne