Okna Rzeszów WASIAK

Załęska 82,
35-322 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 4 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Dystrybutor okien dachowych Wasiak to kluczowy sprzedawca wysokiej klasy okien dachowych oraz innych produktów powszechnie cenionej marki FAKRO. Asortyment firmy Wasiak obejmuje wiele różnych projektów schodów strychowych. W skład asortymentu wchodzą, także dachy oraz membrany dachowe. Wasiak okna dachowe to dystrybutor okien dachowych w kraju. Zdobyliśmy ważne, wieloletnie doświadczenie, wymagane zaplecze handlowe oraz wysoką sytuację na rynku.

 

Firma Wasiak od ponad dwudziestu lat zajmuje się dystrybucją okien dachowych i schodów drewnianych na Podkarpaciu. Od początku jej powstania współpracuje z firmą Fakro, a przez lata swojej działalności stała się jej regionalną hurtownią na terenie południowo-wschodniej Polski. W swojej ofercie posiada ponad pięćset różnych modelów okien dachowych - okna Rzeszów, dostępnych w różnych rozmiarach i wersjach. Oferuje także potrzebne do montażu kołnierze uszczelniające i różnorodne akcesoria do okien dachowych. Ponadto w jej asortymencie znaleźć można wyłazy dachowe, świetliki i okna oddymiające. Wszystkie te produkty Fakro dostępne są w atrakcyjnych cenach i w opcji szybkiej dostawy.

Wasiak proponuje też ich przystępniejsze cenowo zamienniki. Priorytetem firmy jest zadowolenie i satysfakcja klientów, dlatego stale się rozwija i podnosi kwalifikacje swoich pracowników, dzięki czemu mogą oni służyć w każdej kwestii fachową poradą. Wasiak zajmuje się nie tylko sprzedażą okien dachowych i skierowanych do nich akcesoriów, ale też stanowi jednego z najbardziej znanych dystrybutorów schodów drewnianych na Podkarpaciu.

Zobacz powiązane internetowe wizytówki Wasiak okna dachowe:


Dystrybutor okien dachowych Wasiak to firma funkcjonująca od 20 lat. Działa ona w dziedzinie „dachy” i „pokrycia dachowe”. Dodatkiem do tej oferty z tej dziedziny jest szeroki wybór folii, membran i akcesoriów dachowych. Od przeszło 20 lat Wasiak okna dachowe  skupia uwagę na ciągły rozwój i zdobywanie nowych partnerów handlowych. Obecnie firma Wasiak jest jednym z najbardziej kluczowych w Polsce dystrybutorów okien dachowych FAKRO i pełni rolę regionalnej hurtowni dystrybutora na obszarze południowo - wschodniej Polski. wasiak.net

Baza artykułów dla zewnętrznych serwisów www:


Jej schody łączą w sobie estetykę i praktyczność, co sprawia, że nie tylko pomogą funkcjonalnie wykorzystać przestrzeń, ale i staną się uzupełniającą wnętrze ozdobą. W swojej ofercie firma posiada różne ich rodzaje, wśród nich znajdą się chociażby schody strychowe z drewna lub metalu i schody młynarskie umożliwiające szybki ich montaż i uzupełnienie praktyczną poręczą. Wasiak w swoim asortymencie ma też wszelkie akcesoria służące do tworzenia nowoczesnych, trwałych pokryć dachowych. Oferuje zarówno taśmy, kliny i kosze marki Corotop, jak i membrany lub folie Fakro. Siedziba firmy znajduje się w Rzeszowie przy ulicy Załęskiej.

 

Firma Wasiak oferuje, także sprzedaż detaliczną i hurtową schodów strychowych i membran dachowych. Nasza współpraca bierze pod uwagę klientów detalicznych, składy materiałów budowlanych oraz firmy dekarskie. Zapewniamy satysfakcjonujące warunki handlowe i najszybszą dostawę. W naszym asortymencie na stanach magazynowych ponad 500 okien dachowych FAKRO w wielu rozmiarach i wersjach, a także istotne kołnierze uszczelniające, wyłazy dachowe, schody strychowe oraz wiele innych produktów. Dystrybutor okien dachowych Wasiak nabył cenne, bogate doświadczenie i pochwalić się może licznymi realizacjami dla naszych Klientów.

Okna Rzeszów WASIAK (4)

Antoni Woźnica

2023-09-12 15:50:24

Adres IP:

*.*.*.141

Dachy i folie od Wasiak to pewny wybór. Bardzo polecam tę firmę.

ocena

5
Rafał

2023-06-28 15:50:49

Adres IP:

*.*.*.209

Wasiak okna dachowe to gwarancja zadowolenia. Szybka dostawa i doskonała obsługa.

ocena

5
Jastrzębski

2022-09-13 15:51:34

Adres IP:

*.*.*.197

Zakupione schody strychowe są solidnie wykonane i spełniają moje oczekiwania.

ocena

5
przypominajka

2022-01-10 00:27:33

Adres IP:

*.*.*.242

Czy pracodawca Okna Rzeszów WASIAK jest Ci znany? Wiesz i chcesz się podzielić informacjami na temat warunków zatrudnienia, benefitów i dodatków Pod opisem firmy wystarczy opisać swój komentarz.

ocena

5

Inne firmy

Roteko s.c.

Sienkiewicza 8
32-065 Krzeszowice

Średnia Ocena

2.5/5
Chipsy z owoców i warzyw liofilizowanych L&L Longlife

Lwowska 142/72A
35-301 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
RAIL-SERVICE Sp.z o.o.

Warszawska
35-230 Rzeszów

Średnia Ocena

4/5

Losowe komentarze

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Sklep Spozywczo-Monopolowy S. Ignasiak ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie? Pozostaw swój...

Co wiecie o Sklep Spozywczo-Monopolowy S. Ignasiak ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Auto Kwiatkowscy SC Kwiatkowski Wojciech i Kwiatkowski Zbigniew ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w...

Co wiecie o Auto Kwiatkowscy SC Kwiatkowski Wojciech i Kwiatkowski Zbigniew ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Pracownia Architektoniczna mgr inz. arch. B. Król-Stroba ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie?...

Co wiecie o Pracownia Architektoniczna mgr inz. arch. B. Król-Stroba ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

DATA-COM Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Kancelaria Prawna WHITEBERG Krzysztof Cyran

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Łóżka z litego drewna Meblemix.pl

Wólka Podleśna 440 L
36-002 Jasionka

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Przyszłość projektowania stron www: co nas czeka?

Przyszłość projektowania stron www: co nas czeka?

Znaczenie i optymalizacja Meta tagów na stronie

Znaczenie i optymalizacja Meta tagów na stronie

Wprowadzenie do Google Search Console

Wprowadzenie do Google Search Console