Okna Rzeszów WASIAK

Załęska 82,
35-322 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 1 ocen

4

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Firma Wasiak od ponad dwudziestu lat zajmuje się dystrybucją okien dachowych i schodów drewnianych na Podkarpaciu. Od początku jej powstania współpracuje z firmą Fakro, a przez lata swojej działalności stała się jej regionalną hurtownią na terenie południowo-wschodniej Polski. W swojej ofercie posiada ponad pięćset różnych modelów okien dachowych - okna Rzeszów, dostępnych w różnych rozmiarach i wersjach.

Oferuje także potrzebne do montażu kołnierze uszczelniające i różnorodne akcesoria do okien dachowych. Ponadto w jej asortymencie znaleźć można wyłazy dachowe, świetliki i okna oddymiające. Wszystkie te produkty Fakro dostępne są w atrakcyjnych cenach i w opcji szybkiej dostawy.
Wasiak proponuje też ich przystępniejsze cenowo zamienniki. Priorytetem firmy jest zadowolenie i satysfakcja klientów, dlatego stale się rozwija i podnosi kwalifikacje swoich pracowników, dzięki czemu mogą oni służyć w każdej kwestii fachową poradą.
Wasiak zajmuje się nie tylko sprzedażą okien dachowych i skierowanych do nich akcesoriów, ale też stanowi jednego z najbardziej znanych dystrybutorów schodów drewnianych na Podkarpaciu.
Jej schody łączą w sobie estetykę i praktyczność, co sprawia, że nie tylko pomogą funkcjonalnie wykorzystać przestrzeń, ale i staną się uzupełniającą wnętrze ozdobą. W swojej ofercie firma posiada różne ich rodzaje, wśród nich znajdą się chociażby schody strychowe z drewna lub metalu i schody młynarskie umożliwiające szybki ich montaż i uzupełnienie praktyczną poręczą. Wasiak w swoim asortymencie ma też wszelkie akcesoria służące do tworzenia nowoczesnych, trwałych pokryć dachowych. Oferuje zarówno taśmy, kliny i kosze marki Corotop, jak i membrany lub folie Fakro. Siedziba firmy znajduje się w Rzeszowie przy ulicy Załęskiej.

Okna Rzeszów WASIAK (1)

przypominajka

2022-01-10 00:27:33

Adres IP:

*.*.*.242

Czy pracodawca Okna Rzeszów WASIAK jest Ci znany? Wiesz i chcesz się podzielić informacjami na temat warunków zatrudnienia, benefitów i dodatków Pod opisem firmy wystarczy opisać swój komentarz.

ocena

5

Inne firmy

Dobry Dietetyk Rzeszów

al. Rejtana 49/8
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

4.8/5
Pracownia projektowania wnętrz Jakub Sawicki

Starzyńskiego 22/11
35-508 Rzeszów

Średnia Ocena

4.5/5

Losowe komentarze

Wiesz jakim pracodawcą może być firma El-Projtech Pracownia Projektowa ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie? Pozostaw swój komentarz z...

Co wiecie o El-Projtech Pracownia Projektowa ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Polkon Sp. z o.o. z/s w Rzeszowie Punkt ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie? Pozostaw swój...

Co wiecie o Polkon Sp. z o.o. z/s w Rzeszowie Punkt ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Horbaczewski Grzegorz Gabinet Psychiatryczny ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie? Pozostaw swój...

Co wiecie o Horbaczewski Grzegorz Gabinet Psychiatryczny ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Meble Włoskie Exceleo

Goździkowa 14A/6
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Flebolog Paweł Siastała

Al. Jana Pawła II 11a
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Średnia Ocena

5/5
Ośrodek Terapii COGITO Rzeszów

Warszawska 82
35-205 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Kantówka eukaliptusowa

Kantówka eukaliptusowa

Najważniejsze elementy wyposażenia cukierni

Najważniejsze elementy wyposażenia cukierni

Funkcjonalne meble włoskie, dlaczego warto?

Funkcjonalne meble włoskie, dlaczego warto?