Okna Rzeszów WASIAK

Załęska 82,
35-322 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 4 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Dystrybutor okien dachowych Wasiak to kluczowy sprzedawca wysokiej klasy okien dachowych oraz innych produktów powszechnie cenionej marki FAKRO. Asortyment firmy Wasiak obejmuje wiele różnych projektów schodów strychowych. W skład asortymentu wchodzą, także dachy oraz membrany dachowe. Wasiak okna dachowe to dystrybutor okien dachowych w kraju. Zdobyliśmy ważne, wieloletnie doświadczenie, wymagane zaplecze handlowe oraz wysoką sytuację na rynku.

 

Firma Wasiak od ponad dwudziestu lat zajmuje się dystrybucją okien dachowych i schodów drewnianych na Podkarpaciu. Od początku jej powstania współpracuje z firmą Fakro, a przez lata swojej działalności stała się jej regionalną hurtownią na terenie południowo-wschodniej Polski. W swojej ofercie posiada ponad pięćset różnych modelów okien dachowych - okna Rzeszów, dostępnych w różnych rozmiarach i wersjach. Oferuje także potrzebne do montażu kołnierze uszczelniające i różnorodne akcesoria do okien dachowych. Ponadto w jej asortymencie znaleźć można wyłazy dachowe, świetliki i okna oddymiające. Wszystkie te produkty Fakro dostępne są w atrakcyjnych cenach i w opcji szybkiej dostawy.

Wasiak proponuje też ich przystępniejsze cenowo zamienniki. Priorytetem firmy jest zadowolenie i satysfakcja klientów, dlatego stale się rozwija i podnosi kwalifikacje swoich pracowników, dzięki czemu mogą oni służyć w każdej kwestii fachową poradą. Wasiak zajmuje się nie tylko sprzedażą okien dachowych i skierowanych do nich akcesoriów, ale też stanowi jednego z najbardziej znanych dystrybutorów schodów drewnianych na Podkarpaciu.

Zobacz powiązane internetowe wizytówki Wasiak okna dachowe:


Dystrybutor okien dachowych Wasiak to firma funkcjonująca od 20 lat. Działa ona w dziedzinie „dachy” i „pokrycia dachowe”. Dodatkiem do tej oferty z tej dziedziny jest szeroki wybór folii, membran i akcesoriów dachowych. Od przeszło 20 lat Wasiak okna dachowe  skupia uwagę na ciągły rozwój i zdobywanie nowych partnerów handlowych. Obecnie firma Wasiak jest jednym z najbardziej kluczowych w Polsce dystrybutorów okien dachowych FAKRO i pełni rolę regionalnej hurtowni dystrybutora na obszarze południowo - wschodniej Polski. wasiak.net

Baza artykułów dla zewnętrznych serwisów www:


Jej schody łączą w sobie estetykę i praktyczność, co sprawia, że nie tylko pomogą funkcjonalnie wykorzystać przestrzeń, ale i staną się uzupełniającą wnętrze ozdobą. W swojej ofercie firma posiada różne ich rodzaje, wśród nich znajdą się chociażby schody strychowe z drewna lub metalu i schody młynarskie umożliwiające szybki ich montaż i uzupełnienie praktyczną poręczą. Wasiak w swoim asortymencie ma też wszelkie akcesoria służące do tworzenia nowoczesnych, trwałych pokryć dachowych. Oferuje zarówno taśmy, kliny i kosze marki Corotop, jak i membrany lub folie Fakro. Siedziba firmy znajduje się w Rzeszowie przy ulicy Załęskiej.

 

Firma Wasiak oferuje, także sprzedaż detaliczną i hurtową schodów strychowych i membran dachowych. Nasza współpraca bierze pod uwagę klientów detalicznych, składy materiałów budowlanych oraz firmy dekarskie. Zapewniamy satysfakcjonujące warunki handlowe i najszybszą dostawę. W naszym asortymencie na stanach magazynowych ponad 500 okien dachowych FAKRO w wielu rozmiarach i wersjach, a także istotne kołnierze uszczelniające, wyłazy dachowe, schody strychowe oraz wiele innych produktów. Dystrybutor okien dachowych Wasiak nabył cenne, bogate doświadczenie i pochwalić się może licznymi realizacjami dla naszych Klientów.

Okna Rzeszów WASIAK (4)

Antoni Woźnica

2023-09-12 15:50:24

Adres IP:

*.*.*.141

Dachy i folie od Wasiak to pewny wybór. Bardzo polecam tę firmę.

ocena

5
Rafał

2023-06-28 15:50:49

Adres IP:

*.*.*.209

Wasiak okna dachowe to gwarancja zadowolenia. Szybka dostawa i doskonała obsługa.

ocena

5
Jastrzębski

2022-09-13 15:51:34

Adres IP:

*.*.*.197

Zakupione schody strychowe są solidnie wykonane i spełniają moje oczekiwania.

ocena

5
przypominajka

2022-01-10 00:27:33

Adres IP:

*.*.*.242

Czy pracodawca Okna Rzeszów WASIAK jest Ci znany? Wiesz i chcesz się podzielić informacjami na temat warunków zatrudnienia, benefitów i dodatków Pod opisem firmy wystarczy opisać swój komentarz.

ocena

5

Inne firmy

Liofilizowane warzywa LoveLongLife

Lwowska 142/7A
35-301 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
SEONETIUM - pozycjonowanie Agencja Marketingowa

Goździkowa 14 A/4
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

4.7/5
Puls Druk Drukarnia offsetowa

Słowackiego 22a
05-816 Michałowice

Średnia Ocena

2.5/5

Losowe komentarze

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Mikrus Hurt-Detal T. Smoczyk ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie? Pozostaw swój komentarz z...

Co wiecie o Mikrus Hurt-Detal T. Smoczyk ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Kubiak-Godek Maria Gabinet Stomatologiczny ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie? Pozostaw swój...

Co wiecie o Kubiak-Godek Maria Gabinet Stomatologiczny ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Kinezis S.C. Gabinet Fizjoterapii Bartosz Slabolepszy Joanna Slabolepsza ? Byłeś lub jesteś...

Co wiecie o Kinezis S.C. Gabinet Fizjoterapii Bartosz Slabolepszy Joanna Slabolepsza ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Włoskie meble Kraków

Józefa Marcika 12
30-443 Kraków

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Italmeble Poznań

al. Solidarności 34
61-696 Poznań

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Meble włoskie Warszawa Janki - Italmeble

Plac Szwedzki 4
05-090 Janki

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Wesele pod gołym niebem - planowanie i organizacja ceremonii w plenerze

Wesele pod gołym niebem - planowanie i organizacja ceremonii w plenerze

Korzyści z skorzystania z usług planera weselnego

Korzyści z skorzystania z usług planera weselnego

Wymarzona suknia ślubna, jak wybrać strój na ten wyjątkowy dzień?

Wymarzona suknia ślubna, jak wybrać strój na ten wyjątkowy dzień?