Rehavitae Specjalistyczna przychodnia w Ostrowcu

Denkowska 45a,
27-400 Ostroweic Świętokrzyski

4.5/5

Średnia Ocena
na podstawie 2 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Rehavitae (łac. odzyskać życie) jest świadczącym usługi zdrowotne, niepublicznym ośrodkiem działającym w Ostrowcu Świętokrzyskim. W placówce tej znajdują się gabinety lekarzy specjalizujących się w diagnozowaniu i leczeniu chorób w zakresie ortopedii, pulmonologii oraz urologii. Ośrodek daje również możliwość korzystania z rehabilitacji, terapii manualnych czy też osteopatii.  Rehavitae współpracuje z najlepszymi lekarzami, którzy wykształcenie zdobyli na najbardziej prestiżowych uczelniach medycznych. Do dyspozycji pacjentów są także specjaliści rehabilitanci oraz świetnie przygotowany i życzliwy personel. Placówka dysponuje najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym. Zalicza się do nich m.in. specjalny aparat USG Ostrowiec, który pozwala na bardzo szczegółowe badanie, a w efekcie prawidłowe rozpoznanie i efektywne planowanie leczenia. W Rehavitae najważniejszy jest pacjent. Cały zespół dokłada wszelkich starań, aby wszyscy szukający w ośrodku pomocy, czuli się komfortowo. Przychodnia ma dogodne godziny pracy oraz świetną lokalizację. Rejestracja prowadzona jest drogą elektroniczną bądź telefoniczną.

 

Przychodnia Rehavitae  to specjalistyczna placówka medyczna specjalizująca się w terapii manualnej oraz osteopatii, położna w Ostrowcu Św. w Małopolsce, niedaleko Opatowa. Gabinet medyczny składa się głównie z doświadczonych lekarzy, w tym z ortopedów, chirurgów, urologów, pulmonologów, fizjoterapeutów oraz rehabilitantów. Specjaliści podchodzą do każdego z pacjentów bardzo indywidualnie i jednocześnie z pełnym zaangażowaniem. W centrum medycznym Rehavitae   używane są nowoczesne technologie oraz efektywne metody, dzięki którym na pewno otrzymasz pomoc z zakresu zdrowia.

Obsługiwane problemy zdrowotne centrum medycznego Rehavitae  jest bardzo szeroka. Pacjenci mogą wybrać na przykład zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz tego wybierając Klinikę Rehavitae możemy zbadać się nowoczesnym sprzętem ultrasonograficznym USG, i sprawdzić co dokładnie znajduje się pod skórą. Specjalista trafniej postawi diagnozę i zleci odpowiednie leczenie.  Rehavitae Ostrowiec Świętokrzyski   wspierając się najnowszym technologiom i innowacyjnym procedurom, oferuje zabiegi z wieli obszarów medycyny w tym z pulmonologii, ortopedii, terapii manualnej, czy urologii.

Sprawdź inne wpisy Rehavitae Ostrowiec Świętokrzyski:

Czym się zajmuje ortopedia regeneracyjna?
Przychodnia pulmonologii Rehavitae
Osteopatia, czym się zajmuje?
Ortopeda - przychodnia Rehavitae
Przychodnia REHAVITAE


Dużą zaletą przychodni jest to, że koncentruje lekarzy specjalistów z tak wielu obszarów medycyny w jednym miejscu. Z przychodni mogą skorzystać zarówno pacjenci, schorzeniami układu oddechowego, szukający profesjonalnej kliniki medycyny estetycznej, czy potrzebujące rehabilitacji. Centrum usługi medyczne w korzystnych cenach. Warto wybrać Rehavitae. Szczególnie, jeśli zależy ci na doświadczonych specjalistach. Klinika cieszy się dobrymi opiniami. Klienci chętnie polecają zabiegi w Rehavitae innym. Wejdź na stronę https://www.rehavitae.pl - umów się na wizytę, skorzystaj z usług Rehavitae i ciesz się zdrowiem!

Rehavitae Specjalistyczna przychodnia w Ostrowcu (2)

przypominajka

2022-01-15 05:27:56

Adres IP:

*.*.*.42

Czy biznes Rehavitae Specjalistyczna przychodnia w Ostrowcu jest Ci znany? Wiesz i chcesz się podzielić informacjami na temat warunków zatrudnienia, dodatków pracy oraz atmosfery Pod opisem przedsiębiorstwa wystarczy zostawić swoją opinię.

ocena

4
Edyta

2019-12-15 08:50:47

Adres IP:

*.*.*.77

Bardzo dobry dietetyk na miejscu, powód wizyt to zespół metaboliczny związany z moją nadwagą.

ocena

5

Inne firmy

ML SYSTEM

Zaczernie 190 G
Zaczernie Zaczernie

Średnia Ocena

4.5/5
Chipsy z owoców i warzyw liofilizowanych L&L Longlife

Lwowska 142/72A
35-301 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
KANET MEBLE

Rudna Wielka 62a
36-054 Mrowla

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Koziel Roman Gabinet Chirurgiczny ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie? Pozostaw swój komentarz...

Co wiecie o Koziel Roman Gabinet Chirurgiczny ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Apteka Zarzecze Sp.p. Krystyna Tomaszewska Anna Walczak ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie?...

Co wiecie o Apteka Zarzecze Sp.p. Krystyna Tomaszewska Anna Walczak ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Zenderowscy Estera i Andrzej Apteka ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie? Pozostaw swój...

Co wiecie o Zenderowscy Estera i Andrzej Apteka ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Włoskie meble Kraków

Józefa Marcika 12
30-443 Kraków

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Italmeble Poznań

al. Solidarności 34
61-696 Poznań

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Meble włoskie Warszawa Janki - Italmeble

Plac Szwedzki 4
05-090 Janki

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Wesele pod gołym niebem - planowanie i organizacja ceremonii w plenerze

Wesele pod gołym niebem - planowanie i organizacja ceremonii w plenerze

Korzyści z skorzystania z usług planera weselnego

Korzyści z skorzystania z usług planera weselnego

Wymarzona suknia ślubna, jak wybrać strój na ten wyjątkowy dzień?

Wymarzona suknia ślubna, jak wybrać strój na ten wyjątkowy dzień?