Argonium Pozycjonowanie sklepów online

Goździkowa 14A/1,
35-604 Rzeszów

http://www.argonium.pl/ 660722441

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 3 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Agencja interaktywna Argonium to istniejąca od 14 lat firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy, firma realizuje cele i założenia dla swoich klientów.
 
Argonium zajmuje się działalnością w czterech obszarach. Są to usługi w zakresie pozycjonowania, jak pozycjonowanie sklepów internetowych, content marketingu, Google Ads oraz marketingu internetowego. Firma szczyci się realizacją wielu projektów, a, i tak bogata już, lista klientów nieustannie się rozrasta. Argonium stawia na współpracę partnerską, a zadowolenie klienta jest dla firmy priorytetem.
 
Przedsiębiorstwo świadczy usługi zarówno klientom lokalnym, jak i ogólnopolskim. Zespół świetnie przygotowanych specjalistów w każdym przypadku dogłębnie analizuje cele i potrzeby klienta, aby następnie zaproponować mu najbardziej optymalne rozwiązanie mające pomóc w jego promocji. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta, agencja interaktywna Argonium dała się pozna jako partner godny zaufania, z którym współpraca z pewnością zaowocuje sukcesem.

 

Agencja interaktywna Argonium zajmuje się również kampaniami marketingu szeptanego. To rodzaj promocji w sieci, który jest najbardziej naturalny, pozwala na dialog z potencjalnymi klientami, buduje pozytywny wizerunek klienta w internecie czy też neutralizuje negatywne komentarze na jego temat. Marketing szeptany nie wymaga dużych nakładów finansowych, a daje długofalowe, zadowalające efekty. W Argonium jego działania obejmują tworzenie wpisów na forach internetowych, uczestnictwo w grupach dyskusyjnych, działania w mediach społecznościowych czy też tworzenie angażujących treści na blogach.

 

Usługi marketingu szeptanego oferuje Argonium. Firma znajduje się w Rzeszowie, jednak oferuje swoje usługi klientom z całego kraju i zagranicy. Tworzy również profesjonalne strony www i zajmuje się ich pozycjonowaniem. Marketing szeptany również wspiera promowanie strony w wyszukiwarce. Szeptanie wykorzystuje głównie w swoich działaniach fora internetowe i grupy dyskusyjne. Dodawane są na nich naturalne wypowiedzi na tematy dotyczące firmy, jej produktów czy usług. Poza tym Argonium wykorzystuje w swoich działaniach blogi, poradniki i inne kanały działając także w zakresie marketingu wirusowego.

Argonium to agencja interaktywna, która zajmuje się skutecznym pozycjonowaniem sklepów online, jak i różnego rodzaju stron www. Korzysta jedynie ze skutecznych i bezpiecznych metod pozycjonowania. Zapewnia o jego szybkich efektach i cały czas monitoruje wyniki. Firma oferuje również wiele usług z zakresu content marketingu, prowadzi kampanie reklamowe Google AdWords, przeprowadza audyty SEO i optymalizuje strony www. Wypełnia je wartościową treścią, która ma duży wpływa na pozycję w Google.

 
Argonium oferuje tworzenie profesjonalnych stron www. To agencja interaktywna, która prężnie działa w branży IT. Znajduje się w Rzeszowie, jednak współpracuje z klientami z całego kraju, a nawet zagranicy. Oferuje kompleksową współpracę, zawsze nastawioną na korzyści dla klientów. Trafia celnie w ich potrzeby i gwarantuje zadowolenie z usług. Projekty stron www wykonuje z dbałością o każdy szczegół. Są one dopracowane zarówno pod względem grafiki, jak i funkcjonalności. Strony w Argonium powstają na bazie systemu CMS autorstwa firmy. Dzięki temu są łatwe w obsłudze i klienci nie potrzebują w tym celu wsparcia programistycznego. Agencja oferuje również skuteczne usługi pozycjonowania serwisów, które sprawiają, że znajdują się one wysoko w rankingu Google. Wypełnia je wartościową treścią poprzez tworzone blogi, poradniki, opisy produktów, teksty na samej stronie, jak i poza nią. W jej szerokim pakiecie usług znajduje się również projektowanie materiałów do drugu czy choćby usługi hostingowe.

 

Argonium Pozycjonowanie sklepów online (3)

Marek Rybak

2019-06-18 12:07:05

Adres IP:

*.*.*.134

Polecam - dobra Agencja

ocena

5
klient3

2019-04-02 00:00:00

Adres IP:

*.*.*.77

Polecam firmę Argonium - pełne profesjonalizmu usługi.
Korzystałem z usługi pozycjonowania mojego sklepu internetowego - bardzo skutecznie. Dziękuję i pozdrawiam Marek

ocena

5
Klient

2019-03-27 13:11:02

Adres IP:

*.*.*.134

Jestem bardzo zadowolony z oferty jaką zagwarantowała mi interaktywna agencja Argonium. Profesjonalnie zajęła się pozycjonowaniem mojego internetowego sklepu w sieci. Dzięki temu mój sklep pojawia się w pierwszych wynikach wyszukiwania i mam coraz więcej zadowolonych klientów. W Argonium pracują bardzo fachowe osoby z dużym doświadczeniem. Kontakt bardzo miły. Serdecznie polecam

ocena

5

Inne firmy

Alladyn Rzeszów pranie dywanów i wykładzin


Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Kołodziejczykowie - Dentysta Rzeszów

Obrońców Poczty Gdańskiej 10a
35-509 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Okna Solo

Orzeszkowej

Średnia Ocena

4/5

Losowe komentarze

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Elektryczne, Odgromowe Instalacje. Ryszard Kokot ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie? Pozostaw...

Co wiecie o Elektryczne, Odgromowe Instalacje. Ryszard Kokot ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Bravo Biuro Podrózy. Marcinkowski Witold ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie? Pozostaw swój...

Co wiecie o Bravo Biuro Podrózy. Marcinkowski Witold ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Hana Chmielewska Wanda ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie? Pozostaw swój komentarz z...

Co wiecie o Hana Chmielewska Wanda ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Kołodziejczykowie - Dentysta Rzeszów

Obrońców Poczty Gdańskiej 10a
35-509 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Richd. Anders Polska - Elementy z drewna sosnowego

Kolejowa 13
37-220 Kańczuga

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
StolArts - Balustrady z drewna

Aleja Armii Krajowej 4A
35-307 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Adapter zamiast fotelika

Adapter zamiast fotelika

Gwoździe Tapicerskie do mebli

Gwoździe Tapicerskie do mebli

Smart ławki fotowoltaiczne

Smart ławki fotowoltaiczne