Okna Solo

Orzeszkowej

4.4/5

Średnia Ocena
na podstawie 9 ocen

4

Poziom obsługi klienta

4

Jakość wykonanej usługi/produktu

4

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Grupa Solo oferuje szeroki wybór okien i drzwi balkonowych w Rzeszowie. Posiada ona kilka salonów stacjonarnych w Polsce, w których znajduje się bogata ekspozycja produktów firmy. Są one oparte na sprawdzonych systemach np.: Salamander czy Aliplast. Okna Solo to zarówno produkty klasyczne, wykonane w bieli, jak i te drewnopodobne czy aluminiowe. Ponadto firma posiada modele energooszczędne oraz dźwiękochłonne. Solo sprzedaje swoje okna w kilku salonach stacjonarnych w Polsce, gdzie pokazuje ich bogatą ekspozycję. Dzięki niej klienci mogą się zdecydować szybko na wybór tych, które im najbardziej odpowiadają. Poza tym pracownicy firmy chętnie służą radą i podpowiadają im najlepsze rozwiązania. Solo sprzedaje też wiele modeli drzwi balkonowych np.: HST, PSK czy harmonijkowe.

 

 

Gupa Solo zajmuje się produkcją oraz dystrybucją doskonałej jakości systemów okiennych oraz drzwiowych. W ofercie SOlo znaleźć można okna, które produkowane są w oparciu o sprawdzone systemy niemieckie Salamander i Aliplast, między innymi Del Sol, Bluevolution, Sreamline. Solo to tez drzwi HST, Patio i wiele innych. Firma zajmuje się również dystrybucją stolarki aluminiowej oraz materiałów i towarów z branży stolarki budowlanej. Solo to dziś wiodący producent systemów okiennych i drzwiowych. Firma znana jest w całym kraju, między innymi w Rzeszowie.

 

Wiodący producent stolarki okienno-drzwiowej Grupa Solo, to doskonałej jakości okna, drzwi oraz elementy stolarki dla branży budowlanej. Grupa Solo powstała w roku 1998 i od tej pory rozwija się bardzo dynamicznie. Działą między innymi w Rzeszowie. W ofercie Solo znajdują się takie produkty jak okna Bluevolution, Streamline 3D Exclusive. To też drzwi Patio, HST i wiele innych solidnych drzwi przesuwnych. Solo to asortyment doskonałej jakości oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie.

 

Grupa Solo zajmuje się produkcją oraz dystrybucją doskonałej jakości systemów okiennych oraz drzwiowych. Są to między innymi okna Bluevolution, Del Sol, 3D Exclusive. Solo to także drzwi balkonowe przesuwne. Firma poza samą produkcją i dystrybucją elementów okienno-drzwiowych zajmuje się również dystrybucją różnych innych materiałów i towarów dla branży stolarki budowlanej. Firma działa już od 1998 roku i rozwija ciągle swoją ofertę. Obecnie jest to wiodący producent stolarki okienno-drzwiowej, znany na terenie całego kraju, między innymi w Rzeszowie.

 

 

Doskonałej jakości okna i drzwi oferuje Grupa Solo. Jest to wiodący producent systemów okienno-drzwiowych znany między innymi w Rzeszowie i wielu innych miastach Polski. Grupa Solo działa już od 1998 roku i ciągle prężnie się rozwija. Dzięki temu dostarcza swoim klientom doskonałej jakości okna w systemie Salamander i Aliplast, drzwi oraz materiały dla branży stolarki budowlanej. Solo to również profesjonalna obsługa klienta, która oparta jest o najwyższe standardy. Każdy może liczyć tutaj na fachowe doradztwo w zakresie ofery.

Okna Solo (9)

okna

2023-01-29 15:44:59

Adres IP:

*.*.*.65

Grupa Solo oferuje swoim klientom doskonałej jakości systemy okienne oraz drzwiowe. Wszystkie okna produkowane przez firmę Solo to sprawdzone i solidne konstrukcje, które tworzone są w oparciu o między innymi niemieckiej systemy Salamander i Aliplast. Grupa Solo zajmuje się także dystrybucją materiałów oraz towarów dla branży stolarki budowlanej. Solo to zawsze asortyment doskonałej jakości oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie. Grupa działa prężnie już od 1998 roku. Jej produkty zakupić można w kilku placówkach na terenie kraju, miedzy innymi w Stalowej Woli.

ocena

5
okna rzeszów

2023-01-29 15:44:43

Adres IP:

*.*.*.55

Oferta firmy Solo to profesjonalne i nowoczesne systemy okienne oraz drzwiowe. W asortymencie Solo znaleźć można między innymi doskonałej jakości okna PCV, które produkowane są w oparciu o takie systemy jak Aliplast oraz Salamander. Solo to takie okna jak Del Sol, Streamline, Bluevolution i wiele innych. To także świetnej jakości stolarka aluminiowa oraz systemy drzwi przesuwnych. Solo to asortyment, który zakupić można w kilku punktach na terenie kraju, a między innymi w Stalowej Woli.

ocena

5
okna Rzeszów

2022-05-10 08:48:10

Adres IP:

*.*.*.42

Grupa Solo zajmuje się produkcja oraz dystrybucją okien oraz drzwi wysokiej jakości. W ofercie Solo znajdują się między innymi solidne konstrukcje okien PCV, które realizowane są w oparciu o systemy Aliplast. Solo to też solidne drzwi przesuwne, stolarka aluminiowa i materiały dla branży stolarki budowlanej. Grupa Solo rozpoczynała swoją działalność w roku 1998, jako firma jednoosobowa. Dziś jest to prężnie rozwijająca się firma, która swoje produkty oferuje klientom z różnych miast, jak na przykład Stalowa Wola. Solo to asortyment najwyższej jakości oraz profesjonalna obsługa klienta.

ocena

5
przypominajka

2022-01-14 20:29:53

Adres IP:

*.*.*.255

Czy biznes Okna Solo jest Ci znany? Jeżeli wiesz i chcesz się podzielić informacjami na temat warunków zatrudnienia, atmosfery czy benefitów? Pod opisem zakładu pracy wystarczy zostawić swoje zdanie.

ocena

5
marek

2019-03-19 00:01:00

Adres IP:

*.*.*.7

Niedawno zamontowałem w swoim domu okna firmy solo są bardzo dobrze wykonane, dobra jakośc materiałów, trzymają ciepło, montaż szybki - firma ok

ocena

5
Co wiecie o Okna Solo ?

2018-06-20 16:04:33

Adres IP:

*.*.*.107

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Okna Solo ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie? Pozostaw swój komentarz z najważniejszymi wadami oraz zaletami pracy w tej firmie. A może masz jakieś pytanie odnośnie pracodawcy? Tym bardziej napisz je i zdobądź szybko rzetelne informacje.
Kamiiiiiiiil@nemesis.com.pl

2018-02-16 13:58:11

Adres IP:

*.*.*.

Dostępność różnego towaru w super cenach okna , ekspresowa dostawa. Grupa Solo to przedsięwzięcie ludzi z pasją. Solo to najwyższej jakości asortyment, współpraca z najlepszymi specjalistami z branży oraz kompleksowa obsługa klienta.

ocena

5
info@nemesis.com.pl

2017-09-23 12:31:06

Adres IP:

*.*.*.34

ktoś wie jaka jest zasada produkcji piwa pod własną marką ?

ocena

5
janek@nemesis.com.pl

2017-07-18 09:19:05

Adres IP:

*.*.*.129

polecam modele energooszczędne okien. Bardzo dobrze się sprawdzają

ocena

5

Inne firmy

Radca prawny w Rzeszowie M. Wojciechowska i Wspólnicy

Mochnackiego 25/3
35-016 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Łóżka z litego drewna Meblemix.pl

Wólka Podleśna 440 L
36-002 Jasionka

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Flebolog Paweł Siastała

Al. Jana Pawła II 11a
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Gomulka Kacper Indywidualna Praktyka Lekarska ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie? Pozostaw...

Co wiecie o Gomulka Kacper Indywidualna Praktyka Lekarska ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Endomed S.C. Marek Buszkiewicz Janusz Gabryniewski ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie?...

Co wiecie o Endomed S.C. Marek Buszkiewicz Janusz Gabryniewski ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Noel Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sklep Elzbieta i Grzegorz Nowiccy ? Byłeś lub jesteś...

Co wiecie o Noel Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sklep Elzbieta i Grzegorz Nowiccy ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

DATA-COM Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Kancelaria Prawna WHITEBERG Krzysztof Cyran

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Łóżka z litego drewna Meblemix.pl

Wólka Podleśna 440 L
36-002 Jasionka

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Przyszłość projektowania stron www: co nas czeka?

Przyszłość projektowania stron www: co nas czeka?

Znaczenie i optymalizacja Meta tagów na stronie

Znaczenie i optymalizacja Meta tagów na stronie

Wprowadzenie do Google Search Console

Wprowadzenie do Google Search Console