Jakie maszyny wybrać do małej cukierni?

Jakie maszyny wybrać do małej cukierni?

Wyposażenie cukierni powinno być nie tylko nowoczesne, ale również funkcjonalne i energooszczędne. W ofercie producenta Hasborg znajdują się maszyny cukiernicze, które zapewnią odpowiednie wyposażenie cukierniom profesjonalnym, jak również małym cukierniom, które dopiero rozpoczynają pracę w branży.

Producent maszyn cukierniczych oferuje szeroki asortyment sprzętów przeznaczonych do wyrobów cukierniczych, które umożliwią kompleksowe wyposażenie cukierni we wszystkie niezbędne maszyny ułatwiające pracę oraz zwiększające jakość produkowanych ciastek i innych wyrobów. Maszyny cukiernicze wyróżniają się wysoką praktycznością, a także niezawodnością - mogą być eksploatowane nawet przez bardzo długi czas. Co więcej, większość maszyn wyposażona jest w energooszczędne silniki, które nie tylko mają wpływ na środowisko naturalne, ale również na koszty utrzymania maszyny. W ofercie Hasborg dostępne są przede wszystkim maszyny do produkcji ciastek, maszyny do wypieków oraz maszyn do pracy z czekoladą i masami czekoladowymi.

Maszyny z serii "mini"

Jeżeli Twoja cukiernia zlokalizowana jest w niewielkim budynku, koniecznie przeglądnij ofertę marki Hasborg z serii "Mini", w której dostępne są specjalistyczne urządzenia o niewielkich wymiarach, niewielkim ciężarze, a za to szerokimi możliwościami. Przykładem maszyny cukierniczej z serii mini jest Baby Maxdrop 400, która przystosowana jest do pracy z wieloma rodzajami ciasta, np. kruchym, biszkoptowym, bezowym czy parzonym. Maszyna umożliwia stosowanie wymiennych końcówek o różnych wzorach, dzięki czemu będzie można tworzyć ciastka o odmiennej estetyce. Maszyna z serii "Mini" wyposażona jest w prosty panel użytkownika, który jest przyjazny w obsłudze i umożliwia wprowadzenie własnych receptur. Urządzenie dedykowane jest do niewielkich pomieszczeń zlokalizowanych w cukierniach, restauracjach czy hotelach, gdzie pomimo niewielkiego metrażu użytkowego prowadzona będzie produkcja ciastek na najwyższym poziomie.

Jak działają maszyny do formowania ciastek?

Maszyny do cukierni Hasborg to urządzeni, które pozwalają produkować pyszne i wysoce estetyczne ciastka, markizy, pierniczki, kokosanki, muffiny oraz bezy - istnieje możliwość produkowania ciastek nadziewanych lub ciastek oblewanych czekoladą. Wszystkie maszyny cukiernicze wykonane są z wysokiej jakości materiałów i najlepszych podzespołów, dzięki czemu bez większego problemu mogą działać w trybie ciągłym, co umożliwia stałe tworzenie smakołyków.

Opinie (0)

Zobacz firmy

DMD Tonery - zamienniki tonerów

Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Mikron elektronarzędzia MAKITA

Spółdzielcza 10
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5
Argonium Pozycjonowanie sklepów online

Goździkowa 14A/1
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Zastosowanie robotyki w produkcji ciastek

Zastosowanie robotyki w produkcji ciastek

Sekrety włoskiego rzemiosła meblarskiego

Sekrety włoskiego rzemiosła meblarskiego

Producent opakowań big-bag jako kluczowy partner w transportowaniu towarów

Producent opakowań big-bag jako kluczowy partner w transportowaniu towarów