Producent kompozytów dla lotnictwa Tworzywa Sztuczne PZL Mielec

Wojska Polskiego 3,
39-300 Mielec

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 6 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Producent zespołów kompozytowych PZL Mielec specjalizuj się w produkcji kompozytów oraz laminatów wykorzystywanych w lotnictwie, motoryzacji oraz kolejnictwie zakład specjalizuje się również w produkcji wyrobów militarnych.  Producent zespołów kompozytowych PZL Mielec posiada ogromne doświadczenie w dziedzinie  wytwarzania wyrobów specjalnych z tworzywa sztucznego ale różnych dziedzin przemysłu motoryzacyjnego. W procesie produkcji używane np. laminowanie ręczne laminowanie infuzyjne, wtrysk termoplastów, formowanie tworzyw sztucznych, wulkanizacja elementów gumowych, formowanie próżniowe tworzyw sztucznych itp. Przedsiębiorstwo w procesie produkcji wykorzystuje z specjalistycznych  urządzeń jak: komputerowe frezarki CNC, plotery frezujące, wtryskiwarki sterowane numerycznie, specjalistyczne prasy o nacisku od 37t do 150 t.

Przejrzyj pozostałe wpisy  Producent elementów z Tworzywa sztucznego PZL Mielec:
Tworzywa Sztuczne PZL Mielec producent kompozytów
Producent kompozytów Tworzywa Sztuczne PZL Mielec
Producent kompozytów Tworzywa Sztuczne PZL Mielec
Tworzywa Mielec - producent elementów z kompozytu

 

 
Całą ofertą  usług którymi zajmuje się Producent elementów z tworzywa sztucznego dla kolei i lotnictwa PZL Mielec poznasz na oficjalnej stronie www: https://www.tworzywamielec.pl/. Poza ofertą zobaczysz również listę produktów. W realizacjach  Fabryka części i zespołów kompozytowych dla Lotnictwa i kolejnictwa PZL Mielec są takie produkty jak: kompozytowe łopaty do turbin wiatrowych, laminowane fotele dentystyczne, elementy wykonane z laminatu do szaf rozdzielczych wysokiego napięcia, elementy dla pociągów. Firma wytwarza również produkty z kompozytu dla przemysłu zbrojeniowego   np.: hełmy ochronne z kompozytów przeznaczone dla pracowników ochrony, osłony balistyczne do pojazdów opancerzonych, osłon pokładowych radarów produkty te należą do grupy produktów wysokiego stopnia skomplikowania. Głównym celem T Tworzywa Sztuczne PZL Mielec jest nieustanny rozwój jakości produkowanych usług.

Powiązane artykuły dla dla z innych serwisów www:
Jak działa elektrownia wiatrowa?
Producent kompozytów PZL Mielec
Czym jest laminat?

 

Producent kompozytów dla lotnictwa Tworzywa Sztuczne PZL Mielec to firma, która została utworzona w roku 1994 w oparciu o doświadczenie, kadrę, a także majątek Wydziału Tworzyw Sztucznych Zakładu Lotniczego WSK PZL Mielec. Od 1998 roku firma wchodzi w skład kapitałowy Grupy Zasada. Tworzywa Sztuczne PZL Mielec specjalizują się nie tylko w produkcji kompozytów dla lotnictwa i kompozytów dla kolei, ale również w profesjonalnej produkcji wyrobów z zastosowaniem materiałów balistycznych. Do firmy można zwrócić się o produkcję wyrobów o wysokim stopniu skomplikowania, ponieważ praca wykonana przez Tworzywa Sztuczne PZL Mielec spełni nawet najbardziej rygorystyczne wymagania.

Firma oprócz produkowania kompozytów dla kolei i lotnictwa oferuje także produkcję elementów kompozytowych, tworzywowych i gumowych, które znajdą swoje zastosowanie w różnorodnych gałęziach przemysłu, np. przygotowanie elementów z tworzyw termoplastycznych i duroplastów, sporządzenie kompozytowego oprzyrządowania do nowo uruchamianych wyrobów czy produkcja laminatowych elementów foteli dentystycznych oraz laminatowych osłon do szaf rozdzielczych wysokiego napięcia.

Jednym z największych atutów firmy PZL Mielec produkującej kompozyty dla kolei jest nie tylko wykwalifikowana kadra, ale również wieloletnie doświadczenie pracowników w zarządzaniu jakością specjalnie wyprodukowanych produktów. Dzięki zatrudnieniu wykwalifikowanych pracowników klienci mają gwarancję zakupu wysokogatunkowych części i podzespołów, które będą źródłem prawdziwej satysfakcji z dokonanego zakupu. Firma PZL Mielec może pochwalić się również wieloletnim doświadczeniem w produkcji części wykonanych z wykorzystaniem innowacyjnych procesów technologicznych, do których można zaliczyć: natryskowe malowanie tworzyw, wtrysk tworzyw termoplastycznych, wykonywanie laminatu metodą laminowania ręcznego czy wulkanizacja części gumowych.

Producent kompozytów dla lotnictwa Tworzywa Sztuczne PZL Mielec (6)

przypominajka

2022-01-11 03:24:28

Adres IP:

*.*.*.67

Czy pracodawca Producent kompozytów dla lotnictwa Tworzywa Sztuczne PZL Mielec jest Ci znany? Wiesz i chcesz się podzielić informacjami na temat możliwości zatrudnienia, atmosfery czy benefitów? Pod opisem zakładu pracy wystarczy opisać swój komentarz.

ocena

5
Marek P.

2021-09-10 17:49:10

Adres IP:

*.*.*.65

Wysoki poziom obsługi klienta.

ocena

5
Tomasz

2021-08-11 18:46:57

Adres IP:

*.*.*.22

Jestem zadowolony z usługi prasowania kompozytów na prasach.

ocena

5
Piotr

2021-07-08 22:48:05

Adres IP:

*.*.*.52

Osłony balistyczne- dobra jakość w konkurencyjnej cenie.

ocena

5
Janusz

2021-03-09 20:45:04

Adres IP:

*.*.*.44

Hełmy balistyczne przeznaczone dla pracowników ochrony są świetnej jakośći.

ocena

5
Łukasz

2020-07-07 20:02:09

Adres IP:

*.*.*.89

Polecam współpracę z firmą.

ocena

5

Inne firmy

Meble Łaciak Meble do restauracji z drewna

Kościuszki 86A
42-450 Niegowonice

Średnia Ocena

4.1/5
Flebolog Paweł Siastała

Al. Jana Pawła II 11a
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Średnia Ocena

5/5
Chipsy z owoców i warzyw liofilizowanych L&L Longlife

Lwowska 142/72A
35-301 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Wodociagi Kieleckie Sp. z o.o. Stacja uzdatniania wody ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie?...

Co wiecie o Wodociagi Kieleckie Sp. z o.o. Stacja uzdatniania wody ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Apteka. Pawlowski Zbigniew mgr ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie? Pozostaw swój komentarz z...

Co wiecie o Apteka. Pawlowski Zbigniew mgr ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Wenus Salon Kosmetyczny Alicja Erenc ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie? Pozostaw swój...

Co wiecie o Wenus Salon Kosmetyczny Alicja Erenc ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Producent worków Big Bag Cerplast

Robotnicza 50
39-100 Ropczyce

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Technetium profesjonalne strony www

Goździkowa 14A
35-604 Rzeszów Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt

Królewicza Jakuba 37
02-956 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Wesele pod gołym niebem - planowanie i organizacja ceremonii w plenerze

Wesele pod gołym niebem - planowanie i organizacja ceremonii w plenerze

Korzyści z skorzystania z usług planera weselnego

Korzyści z skorzystania z usług planera weselnego

Wymarzona suknia ślubna, jak wybrać strój na ten wyjątkowy dzień?

Wymarzona suknia ślubna, jak wybrać strój na ten wyjątkowy dzień?