Dobry Dietetyk Rzeszów

al. Rejtana 49/8,
35-310 Rzeszów

4.8/5

Średnia Ocena
na podstawie 6 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Poradnia prowadzona przez mgr Elżbietę Noculak oferuje konsultacje dietetyczne w Rzeszowie, Jarosławiu i Dębicy. Pacjenci mogą skorzystać z szerokiej i kompleksowej gamy usług. Poradnia oferuje terapie zarówno dla dorosłych ja też dla dzieci.

Przyjmowane są osoby, które pragną schudnąć i osiągnąć wymarzoną sylwetkę, a także każdy, kto chciałby poprawić kondycję swojej skóry. Poradnia pomaga również pacjentom w przypadku problemów trawiennych lub innych niepokojących dolegliwości i schorzeń.
Po program żywieniowy zgłaszają się również kobiety w ciąży oraz rodzice, którzy pragną zadbać o to, aby ich dziecko rozwijało się w prawidłowy sposób. Zarówno dla dorosłych, jak i dla małych pacjentów zawsze opracowywane są smaczne jadłospisy, które zawierają wszystkie niezbędne właściwości odżywcze i dostosowane są do stanu zdrowia, zapotrzebowania energetycznego oraz innych indywidualnych potrzeb pacjenta.

Mgr Elżbieta Noculak to dietetyk Rzeszów posiadający wiele lat praktyki w pracy z pacjentami. Doświadczenie zdobywała także w branży gastronomicznej oraz w żywieniu szpitalnym.
Na swoim koncie posiada liczne certyfikaty i wyróżnienia. Obecnie jest także członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Na co dzień zawsze stara się podkreślać swoim pacjentom, jak duży wpływ ma dieta na ogólne funkcjonowanie organizmu, zdrowie oraz dobre samopoczucie. Dietetyk potrafi trafnie diagnozować problem pacjentów oraz proponować im rozwiązania, które wyeliminują lub ograniczą objawy. Historie zadowolonych pacjentów, którym udało się odnieść swój osobisty sukces są dostępne na stronie.

Do poradni można zapisać się w bardzo wygodny dla wielu sposób elektroniczny. Wystarczy wejść na stronę internetową i odnaleźć kalendarz wybierając dzień i godzinę, na którą chcielibyśmy się umówić. Zapisu można dokonać również mailowo i telefoniczne.

Dobry Dietetyk Rzeszów (6)

przypominajka

2022-01-16 19:10:39

Adres IP:

*.*.*.6

Czy zakład pracy Dobry Dietetyk Rzeszów jest Ci znany? Jeżeli wiesz i chcesz się podzielić informacjami na temat warunków zatrudnienia, dodatków pracy oraz atmosfery Pod opisem firmy wystarczy napisać swoją uwagę.

ocena

4
Waleria

2020-08-06 11:42:15

Adres IP:

*.*.*.160

Już wiem, że odchudzanie na własną rękę nie przynosi dobrych efektów. Dopiero wizyta u dietetyka otworzyła mi oczy na błędy, które popełniałam. Od niedawna jestem na dobranej dla mnie diecie i już widzę pierwsze efekty.

ocena

5
Darek

2020-04-06 16:32:10

Adres IP:

*.*.*.52

Polecam rozpoczęcie przygody z odchudzaniem od wizyty w poradni dietetycznej.

ocena

5
Jola

2020-01-11 21:14:33

Adres IP:

*.*.*.62

Początki bywają trudne jak ze wszystkim,ale jeśli masz dobrą motywację, to zobaczysz,że warto. Plan żywieniowy od dietetyka wcale nie jest taki straszny jak mogłoby się nam wydawać.

ocena

5
Madzia

2019-11-15 14:53:59

Adres IP:

*.*.*.66

Z własnego doświadczenia polecam wszystkim wizytę w poradni dietetycznej.

ocena

5
Janek

2019-05-24 15:32:08

Adres IP:

*.*.*.50

W poradni dietetycznej oprócz nowego planu żywieniowego dowiedziałem się o błędach jakie do tej pory popełniałem, co powodowało,że nie mogłem schudnąć. Dlatego nie zniechęcajcie się tylko wybierzcie się do dietetyka.

ocena

5

Inne firmy

Zakład Tworzyw Sztucznych Lemar

Okulickiego 16
35-206 Rzeszów

Średnia Ocena

2.5/5
Radca prawny w Rzeszowie M. Wojciechowska i Wspólnicy

Mochnackiego 25/3
35-016 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Okna Rzeszów WASIAK

Załęska 82
35-322 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Madra Osrodek Psychoterapii ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie? Pozostaw swój komentarz z...

Co wiecie o Madra Osrodek Psychoterapii ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Log-on Perfumeria ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie? Pozostaw swój komentarz z...

Co wiecie o Log-on Perfumeria ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Tlumacz Przysiegly Jezyka Niemieckiego. Bonicki Justyn ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie?...

Co wiecie o Tlumacz Przysiegly Jezyka Niemieckiego. Bonicki Justyn ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Klinika Belvedere - flebologia i medycyna estetyczna

al. Jana Pawła II 11
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Średnia Ocena

5/5
Meble Włoskie Exceleo

Goździkowa 14A/6
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Flebolog Paweł Siastała

Al. Jana Pawła II 11a
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Kantówka eukaliptusowa

Kantówka eukaliptusowa

Najważniejsze elementy wyposażenia cukierni

Najważniejsze elementy wyposażenia cukierni

Funkcjonalne meble włoskie, dlaczego warto?

Funkcjonalne meble włoskie, dlaczego warto?