Wolumetria twarzy - Kiedy się zdecydować i jakie efekty?

Wolumetria twarzy - Kiedy się zdecydować i jakie efekty?

Wolumetria twarzy to zabieg estetyczny, który polega na modelowaniu kształtu twarzy za pomocą odpowiednio dobranego wypełniacza. Metoda ta polega na wstrzykiwaniu preparatu na bazie kwasu hialuronowego, którego zadaniem jest zwiększenie objętości tkanek miękkich na obszarach, gdzie ubytek tkanki tłuszczowej jest bardzo widoczny. Kiedy jednak warto zdecydować się na zabieg i jakie efekty można za jego pomocą osiągnąć? 

Zabieg wolumetrii polecany jest przede wszystkim dla osób, które borykają się z problemem zwiotczenia naskórka spowodowanym utratą objętości. To doskonałe rozwiązanie dla osób szczupłych, którym zależy na odpowiednim wymodelowaniu kształtu twarzy. Zabieg może być stosowany samodzielnie lub jako uzupełnienie tradycyjnego liftingu. Pozwala odzyskać objętość w miejscach, gdzie została ona utracona, przede wszystkim w okolicach skroni, kości policzkowych oraz samych policzków, co pozwala na widoczne odmłodzenie twarzy. Odzyskanie objętości na wybranych obszarach twarzy sprawia, że uzyskujemy efekt liftingu. Wolumetria sprawia, że możliwe staje się zahamowanie nieuniknionego procesu starzenia się skóry. Należy jednak zadbać o to, aby zabieg wykonany został przez w pełni profesjonalnego lekarza, który skutecznie zadba nie tylko o jego doskonałe efekty, ale również skutecznie zminimalizuje ryzyko powikłań oraz skutków ubocznych. Wypełniacz stosowany podczas zabiegu wolumetrii charakteryzuje się długotrwałym działaniem, dzięki któremu można cieszyć się jego efektami przez długi czas. Dodatkowym atutem metody jest fakt, że kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w ludzkim organizmie. To znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia niepożądanych reakcji ze strony organizmu. Co więcej, efekty zabiegu widoczne są natychmiast po jego wykonaniu i utrzymują się od roku do 18 miesięcy. 

Poprawnie wykonany zabieg wolumetrii twarzy pozwala odzyskać utraconą objętość, co sprawia, że nabiera ona młodego, witalnego wyglądu. Kontury stają się bardziej zaznaczone, a zmarszczki ulegają wygładzeniu. Mała inwazyjność zabiegu oraz jego długotrwałe, widoczne efekty, czynią wolumetrię metodą godną polecenia każdemu, komu zależy na zauważalnych efektach, które pozostaną widoczne na długo. 

 

 

Opinie (2)

ania

2019-05-17 10:00:00

Adres IP:

*.*.*.3

Chyba skorzystam z wolumetrii twarzy, juz dlugo si enad tym zastanawiam no i zabieg jest tez drogi . . chyba zaczne odkladac albo wezme kredyt bo nie moge ju zna siebie patrzec wygladam jak jajo
Monika Kwiatkowska - Molawka

2019-05-15 13:00:00

Adres IP:

*.*.*.4

Korzystałam a pomysl wzielam juz od kolezanki ktora sama wczesniej sie poddala zabiegowi wolumetrii twarzy. Efekt WOW

Zobacz firmy

DMD Tonery - zamienniki tonerów

Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Mikron elektronarzędzia MAKITA

Spółdzielcza 10
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5
Argonium Pozycjonowanie sklepów online

Goździkowa 14A/1
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Czy warto mieć umowę SLA?

Czy warto mieć umowę SLA?

Wesele pod gołym niebem - planowanie i organizacja ceremonii w plenerze

Wesele pod gołym niebem - planowanie i organizacja ceremonii w plenerze

Proces produkcji opakowań kartonowych - od surowca do gotowego produktu

Proces produkcji opakowań kartonowych - od surowca do gotowego produktu