Kołodziejczykowie - Dentysta Rzeszów

Obrońców Poczty Gdańskiej 10a,
35-509 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 1 ocen

4

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Gabinet stomatologiczny Kołodziejczykowie działa na rynku stomatologicznym od ponad 25 lat. to rodzinna firma, która oferuje profesjonalne zabiegi dentystyczne w miłej atmosferze. Wieloletnie doświadczenie ogromna pasja do tej dziedziny medycyny oraz wiedza sprawiają, że gabinet ten osiąga doskonałe efekty i cieszy się ogromnym uznaniem wśród pacjentów. Mieści się on w Rzeszowie przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 10 a - dentysta Rzeszów. Kołodziejczykowie oferują leczenie obejmujące stomatologię zachowawczą, ortodoncję, leczenia kanałowe, protetykę oraz wybielanie zębów.

W ramach stomatologi zachowawczej można skorzystać z leczenia próchnicy zębów, rekonstrukcji mocno zniszczonych zębów, leczenia endodontycznego, likwidacji diastem międzyzębowych, profesjonalne usuwanie złogów nazębnych, piaskowania szkliwa, a także profilaktyki próchnicy czyli lakierowania i lakowania. protetyka w tym gabinecie wykonywana jest przy współpracy z najlepszymi laboratoriami protetycznymi, dzięki którym możliwe jest wykonanie najwyższej jakości uzupełnień protetycznych. Warto wspomnieć także o ortodoncji, która w tym gabinecie wykonywana jest przez specjalistę II stopnia, ortodontę-dr Dorotę Kołodziejczyk.

Dużą zaletą są elastyczne godziny pracy, dzięki czemu pacjenci mogą się umówić na wizytę w dogodnym dla nich czasie. Istnieje możliwość umówienia wizyty także w sobotę. W gabinecie Kołodziejczykowie pacjenci mogą liczyć na miłą atmosferę oraz pełen profesjonalizm wykonywanych zabiegów, które gwarantują najlepsze efekty. Każde leczenie wykonywane jest przy pomocy nowoczesnego sprzętu w pełni wyposażonych gabinetach zabiegowych. Dzięki temu pacjenci mogą się tu czuć bezpiecznie i mieć pewność że są w dobrych rękach.

Gabinet Stomatologiczny Kołodziejczykowie znajduje się w Rzeszowie, przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 10a. To placówka, która posiada ponad 25-letnie doświadczenie, wykonująca profesjonalne usługi w dziedzinie stomatologii zachowawczej, ortodoncji, leczenia kanałowego (endodoncja), protetyki (korony/licówki) a także wybielania zębów. Gabinet stomatologiczny Kołodziejczykowie oprócz wieloletnią tradycją posiada profesjonalną kadrę, nieustannie otwartą na rozwój, przystosowaną do wciąż rosnących wymagań pacjentów oraz dobrze zorientowaną na nowoczesne technologie, które stosuje się w dziedzinie stomatologii estetycznej.

Zobacz również ciekawe wizytówki dla  Kołodziejczykowie stomatolog Rzeszów:


Wybierając zabiegi w Rodzinnym Gabinecie Stomatologicznym Kołodziejczykowie, możesz skorzystać z wielu opcji jakie oferują lekarze stomatolodzy. Jedną spośród nich jest przeciwdziałanie oraz leczenie próchnicy. Każdy z pacjentów może liczyć na profesjonalną dbałość ze strony personelu gabinetu stomatologicznego. Decycując się na gabinet z rzeszowa, pośród oferty wyszukasz również usługi z zakresu ortodoncji. Zakładanie ceramicznych lub metalowych aparatów na zęby wykonywane jest pod nadzorem dr Dorotę Kołodziejczyk - specjalistkę, z wieloletnie praktykę, wyszkoloną pod okiem wysokiej klasy ortodontów również za granicą.


Stosowanie najnowszej urządzeń amerykańskich producentów do badań uzębienia, odznacza Kołodziejczykowie Rodzinny Gabinet Stomatologiczny na tle pozostałych gabinetów stomatologicznych. Marka gabinetu działa z misją. Użytkując nowoczesny sprzęt, potrafi też leczyć zęby kanałowo, zakłada korony, protezy akrylowe i szkieletowe, a także licówki porcelanowe. W razie potrzeby pacjenta, gabinet wykonuje także wybielanie zębów, które dla utrzymania optymalnego efektu   powinno się powtarzać w okresie od 6-12 miesięcy. Kadra   Kołodziejczykowie Rodzinnego Gabinetu Stomatologicznego   odnosi się do każdego z pacjentów profesjonalnie. . Miła i przyjemna pacjentowi atmosfera w gabinecie sprzyja komfortowi przy każdej z wizyt. Gabinet zaprasza również najmłodszych pacjentów, to doskonałe miejsce na pierwszą i kolejną wizytę u dentysty z dzieckiem.

Zakład stomatologiczny Kołodziejczykowie wyposażony jest także w nowoczesna aparaturę, między innymi najnowszej generacji aparat do zdjęć Rentgenowskich - narzędzie dzięki któremu można robić bardzo dokładne zdjęcia RTG, mikroskop stomatologiczny, czy inne technologie, które przyczyniają się do lepszego badania uzębienia, oraz ich lepszej diagnostyki.

Kołodziejczykowie - Dentysta Rzeszów (1)

przypominajka

2022-01-16 01:55:30

Adres IP:

*.*.*.11

Czy biznes Kołodziejczykowie - Dentysta Rzeszów jest Ci znany? Wiesz i chcesz się podzielić informacjami na temat możliwości zatrudnienia, benefitów i dodatków Pod opisem firmy wystarczy napisać swoją opinię.

ocena

5

Inne firmy

Siedlisko Janczar Dom weselny w Pstrągowej

Pstrągowa 815
38-121 Pstrągowa

Średnia Ocena

5/5
Mesologic Systems Produkty do mezoterapii

Wyszyńskiego 62
05-220 Zielonka

Średnia Ocena

5/5
Logopeda Kraków - Studio Mowy

Skośna
30-001 Kraków

Średnia Ocena

4/5

Losowe komentarze

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Biuro Uslug Rachunkowych. Dawidowski Dominik ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie? Pozostaw swój...

Co wiecie o Biuro Uslug Rachunkowych. Dawidowski Dominik ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Wielkopolskie Centrum Alergologii i Dermatologii Art Clinic ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w...

Co wiecie o Wielkopolskie Centrum Alergologii i Dermatologii Art Clinic ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Ergoline Solarium ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie? Pozostaw swój komentarz z...

Co wiecie o Ergoline Solarium ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Włoskie meble Kraków

Józefa Marcika 12
30-443 Kraków

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Italmeble Poznań

al. Solidarności 34
61-696 Poznań

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Meble włoskie Warszawa Janki - Italmeble

Plac Szwedzki 4
05-090 Janki

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Wesele pod gołym niebem - planowanie i organizacja ceremonii w plenerze

Wesele pod gołym niebem - planowanie i organizacja ceremonii w plenerze

Korzyści z skorzystania z usług planera weselnego

Korzyści z skorzystania z usług planera weselnego

Wymarzona suknia ślubna, jak wybrać strój na ten wyjątkowy dzień?

Wymarzona suknia ślubna, jak wybrać strój na ten wyjątkowy dzień?