Kołodziejczykowie - Dentysta Rzeszów

Obrońców Poczty Gdańskiej 10a,
35-509 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 1 ocen

4

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Gabinet stomatologiczny Kołodziejczykowie działa na rynku stomatologicznym od ponad 25 lat. to rodzinna firma, która oferuje profesjonalne zabiegi dentystyczne w miłej atmosferze.

Wieloletnie doświadczenie ogromna pasja do tej dziedziny medycyny oraz wiedza sprawiają, że gabinet ten osiąga doskonałe efekty i cieszy się ogromnym uznaniem wśród pacjentów. Mieści się on w Rzeszowie przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 10 a - dentysta Rzeszów. Kołodziejczykowie oferują leczenie obejmujące stomatologię zachowawczą, ortodoncję, leczenia kanałowe, protetykę oraz wybielanie zębów.
W ramach stomatologi zachowawczej można skorzystać z leczenia próchnicy zębów, rekonstrukcji mocno zniszczonych zębów, leczenia endodontycznego, likwidacji diastem międzyzębowych, profesjonalne usuwanie złogów nazębnych, piaskowania szkliwa, a także profilaktyki próchnicy czyli lakierowania i lakowania. protetyka w tym gabinecie wykonywana jest przy współpracy z najlepszymi laboratoriami protetycznymi, dzięki którym możliwe jest wykonanie najwyższej jakości uzupełnień protetycznych. Warto wspomnieć także o ortodoncji, która w tym gabinecie wykonywana jest przez specjalistę II stopnia, ortodontę-dr Dorotę Kołodziejczyk.
Dużą zaletą są elastyczne godziny pracy, dzięki czemu pacjenci mogą się umówić na wizytę w dogodnym dla nich czasie. Istnieje możliwość umówienia wizyty także w sobotę. W gabinecie Kołodziejczykowie pacjenci mogą liczyć na miłą atmosferę oraz pełen profesjonalizm wykonywanych zabiegów, które gwarantują najlepsze efekty. Każde leczenie wykonywane jest przy pomocy nowoczesnego sprzętu w pełni wyposażonych gabinetach zabiegowych. Dzięki temu pacjenci mogą się tu czuć bezpiecznie i mieć pewność że są w dobrych rękach.

Kołodziejczykowie - Dentysta Rzeszów (1)

przypominajka

2022-01-16 01:55:30

Adres IP:

*.*.*.11

Czy biznes Kołodziejczykowie - Dentysta Rzeszów jest Ci znany? Wiesz i chcesz się podzielić informacjami na temat możliwości zatrudnienia, benefitów i dodatków Pod opisem firmy wystarczy napisać swoją opinię.

ocena

5

Inne firmy

Turbosprężarki Rzeszów Serwis Turbo


Rzeszów

Średnia Ocena

4/5
Meble Łaciak Meble do restauracji z drewna

Kościuszki 86A
42-450 Niegowonice

Średnia Ocena

4.1/5

Losowe komentarze

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Salon Odziezy Meskiej ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie? Pozostaw swój komentarz z...

Co wiecie o Salon Odziezy Meskiej ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Monoi Tiara ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie? Pozostaw swój komentarz z najważniejszymi...

Co wiecie o Monoi Tiara ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Synoradzka Janina Sprzedaz Artykulów Przemyslowych ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie?...

Co wiecie o Synoradzka Janina Sprzedaz Artykulów Przemyslowych ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Włoskie meble Lublin Rad-Pol

Fabryczna 2
20-301 Lublin

Średnia Ocena

5/5
Maxton Design

Podlesie 26
32-830 Wojnicz

Średnia Ocena

5/5
Agencja Interaktywna Zakład Reklamowy Rzeszów

Goździkowa 14A/6
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

4.7/5

Artykuły

Co to jest duplex i jak go używać?

Co to jest duplex i jak go używać?

Jakich przekąsek nie powinno zabraknąć na imprezie?

Jakich przekąsek nie powinno zabraknąć na imprezie?

Rodzaje i przeznaczenie maszyn cukierniczych

Rodzaje i przeznaczenie maszyn cukierniczych