Kołodziejczykowie - Dentysta Rzeszów

Obrońców Poczty Gdańskiej 10a,
35-509 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 1 ocen

4

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Gabinet stomatologiczny Kołodziejczykowie działa na rynku stomatologicznym od ponad 25 lat. to rodzinna firma, która oferuje profesjonalne zabiegi dentystyczne w miłej atmosferze. Wieloletnie doświadczenie ogromna pasja do tej dziedziny medycyny oraz wiedza sprawiają, że gabinet ten osiąga doskonałe efekty i cieszy się ogromnym uznaniem wśród pacjentów. Mieści się on w Rzeszowie przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 10 a - dentysta Rzeszów. Kołodziejczykowie oferują leczenie obejmujące stomatologię zachowawczą, ortodoncję, leczenia kanałowe, protetykę oraz wybielanie zębów.

W ramach stomatologi zachowawczej można skorzystać z leczenia próchnicy zębów, rekonstrukcji mocno zniszczonych zębów, leczenia endodontycznego, likwidacji diastem międzyzębowych, profesjonalne usuwanie złogów nazębnych, piaskowania szkliwa, a także profilaktyki próchnicy czyli lakierowania i lakowania. protetyka w tym gabinecie wykonywana jest przy współpracy z najlepszymi laboratoriami protetycznymi, dzięki którym możliwe jest wykonanie najwyższej jakości uzupełnień protetycznych. Warto wspomnieć także o ortodoncji, która w tym gabinecie wykonywana jest przez specjalistę II stopnia, ortodontę-dr Dorotę Kołodziejczyk.

Dużą zaletą są elastyczne godziny pracy, dzięki czemu pacjenci mogą się umówić na wizytę w dogodnym dla nich czasie. Istnieje możliwość umówienia wizyty także w sobotę. W gabinecie Kołodziejczykowie pacjenci mogą liczyć na miłą atmosferę oraz pełen profesjonalizm wykonywanych zabiegów, które gwarantują najlepsze efekty. Każde leczenie wykonywane jest przy pomocy nowoczesnego sprzętu w pełni wyposażonych gabinetach zabiegowych. Dzięki temu pacjenci mogą się tu czuć bezpiecznie i mieć pewność że są w dobrych rękach.

Gabinet Stomatologiczny Kołodziejczykowie znajduje się w Rzeszowie, przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 10a. To placówka, która posiada ponad 25-letnie doświadczenie, wykonująca profesjonalne usługi w dziedzinie stomatologii zachowawczej, ortodoncji, leczenia kanałowego (endodoncja), protetyki (korony/licówki) a także wybielania zębów. Gabinet stomatologiczny Kołodziejczykowie oprócz wieloletnią tradycją posiada profesjonalną kadrę, nieustannie otwartą na rozwój, przystosowaną do wciąż rosnących wymagań pacjentów oraz dobrze zorientowaną na nowoczesne technologie, które stosuje się w dziedzinie stomatologii estetycznej.

Zobacz również ciekawe wizytówki dla  Kołodziejczykowie stomatolog Rzeszów:


Wybierając zabiegi w Rodzinnym Gabinecie Stomatologicznym Kołodziejczykowie, możesz skorzystać z wielu opcji jakie oferują lekarze stomatolodzy. Jedną spośród nich jest przeciwdziałanie oraz leczenie próchnicy. Każdy z pacjentów może liczyć na profesjonalną dbałość ze strony personelu gabinetu stomatologicznego. Decycując się na gabinet z rzeszowa, pośród oferty wyszukasz również usługi z zakresu ortodoncji. Zakładanie ceramicznych lub metalowych aparatów na zęby wykonywane jest pod nadzorem dr Dorotę Kołodziejczyk - specjalistkę, z wieloletnie praktykę, wyszkoloną pod okiem wysokiej klasy ortodontów również za granicą.


Stosowanie najnowszej urządzeń amerykańskich producentów do badań uzębienia, odznacza Kołodziejczykowie Rodzinny Gabinet Stomatologiczny na tle pozostałych gabinetów stomatologicznych. Marka gabinetu działa z misją. Użytkując nowoczesny sprzęt, potrafi też leczyć zęby kanałowo, zakłada korony, protezy akrylowe i szkieletowe, a także licówki porcelanowe. W razie potrzeby pacjenta, gabinet wykonuje także wybielanie zębów, które dla utrzymania optymalnego efektu   powinno się powtarzać w okresie od 6-12 miesięcy. Kadra   Kołodziejczykowie Rodzinnego Gabinetu Stomatologicznego   odnosi się do każdego z pacjentów profesjonalnie. . Miła i przyjemna pacjentowi atmosfera w gabinecie sprzyja komfortowi przy każdej z wizyt. Gabinet zaprasza również najmłodszych pacjentów, to doskonałe miejsce na pierwszą i kolejną wizytę u dentysty z dzieckiem.

Zakład stomatologiczny Kołodziejczykowie wyposażony jest także w nowoczesna aparaturę, między innymi najnowszej generacji aparat do zdjęć Rentgenowskich - narzędzie dzięki któremu można robić bardzo dokładne zdjęcia RTG, mikroskop stomatologiczny, czy inne technologie, które przyczyniają się do lepszego badania uzębienia, oraz ich lepszej diagnostyki.

Kołodziejczykowie - Dentysta Rzeszów (1)

przypominajka

2022-01-16 01:55:30

Adres IP:

*.*.*.11

Czy biznes Kołodziejczykowie - Dentysta Rzeszów jest Ci znany? Wiesz i chcesz się podzielić informacjami na temat możliwości zatrudnienia, benefitów i dodatków Pod opisem firmy wystarczy napisać swoją opinię.

ocena

5

Inne firmy

Podkarpacki Fundusz Rozwoju PFR - kredyt dla firm Rzeszów

Króla Kazimierza 7/2
35-061 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
StolArts - Balustrady z drewna

Aleja Armii Krajowej 4A
35-307 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Stalgast sp. z o.o.

Staniewicka 5
03-310 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Odis-Terapia Ruchem i Edukacyjna Malgorzata Pietrala ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie?...

Co wiecie o Odis-Terapia Ruchem i Edukacyjna Malgorzata Pietrala ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Motkowicz Justyna Gabinet Modelowania Sylwetki ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie? Pozostaw...

Co wiecie o Motkowicz Justyna Gabinet Modelowania Sylwetki ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Jakucinski Maciej Gabinet Lekarski ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie? Pozostaw swój komentarz...

Co wiecie o Jakucinski Maciej Gabinet Lekarski ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

DATA-COM Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Kancelaria Prawna WHITEBERG Krzysztof Cyran

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Łóżka z litego drewna Meblemix.pl

Wólka Podleśna 440 L
36-002 Jasionka

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Przyszłość projektowania stron www: co nas czeka?

Przyszłość projektowania stron www: co nas czeka?

Znaczenie i optymalizacja Meta tagów na stronie

Znaczenie i optymalizacja Meta tagów na stronie

Wprowadzenie do Google Search Console

Wprowadzenie do Google Search Console