Klinika flebologii Warszawa Doppler Instytut

Josepha Conrada 24,
01-922 Warszawa

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 5 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Klinika flebologii Warszawa Doppler Instytut to placówka, która zajmuje się kompleksowym leczeniem nóg, usuwaniem żylaków kończyn dolnych, jak również diagnostyką i leczeniem innych chorób naczyniowych. Warszawski Instytut Naczyniowy zlokalizowany jest na ul. Josepha Conrada 24 w Warszawie i czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00, natomiast w soboty w godzinach od 9:00 do 14:00, dzięki czemu większość klientów ma możliwość skorzystania z usług wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy.

 

Klinika zajmująca się leczeniem problemów z żyłami Doppler Instytut skupia wielu specjalistów zajmujących się na co dzień leczeniem problemów żylnych. Ideą   Klinki Flebologii w Warszawie www.dopplerinstytut.pl jest wszechstronność opieki nad pacjentami szukających dobrego leczenia naczyń żylnych przez doskonale wyszkolonego oraz posiadającego duże doświadczenie zespołu lekarzy składający się z grupy medyków, których wyróżnia zamiłowanie do Flebologii.   Klinika zajmująca się leczeniem problemów z żyłami www.dopplerinstytut.pl łączy doświadczenie i wiedza lekarzy, pielęgniarek oraz całego personelu medycznego jak również ciepłe podejście do pacjenta, który zostanie zdiagnozowany oraz fachowo leczony.   Centrum Flebologii Doppler Instytut skupia specjalistów niezbędnych do leczenia problemów flebologicznych takich jak lekarze chirurgii naczyniowej, radiolodzy inwazyjni, lekarze kardiologii, chirurdzy plastyczni, interniści, specjaliści ginekologii, dzięki którym  Klinika Flebologii Warszawa Doppler Instytut skupia wielu specjalistów zajmujących się na co dzień leczeniem naczyń krwionośnych może pomóc w każdych problemach z naczyniami żylnymi.

Warto, żebyś sprawdził ciekawe wpisy Centrum Flebologii w Warszawie https://www.dopplerinstytut.pl:


Klinika Flebologii Warszawa dopplerinstytut.pl   jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00, oraz w soboty od 9:00 do 14:00, długie godziny otwarcia  dają możliwość umówienia się na wizytę w dowolnym terminie. Klinika mieści się na ul. Josepha Conrada 24 w Warszawie. Telefoniczna obsługa klienta 22 535 30 22. Jeżeli szukasz kliniki, która skutecznie zajmie się problemami np. żylaki kończyn dolnych, niewydolnością żył a także obrzękiem tłuszczowym, Klinika flebologii Doppler Instytut to idealne miejsce dla Ciebie.

Artykuły zewnętrzne nawiązujące do flebologii dla z zewnętrznych stron www:


Choroby układu krążenia coraz częściej pojawiają się wśród osób pomiędzy 40 a 50 rokiem życia i przez bardzo długi czas nie dają o sobie znać — sukces terapeutyczny osiągniemy wyłącznie, gdy będziemy świadomi czynników ryzyka, a także będziemy wykonywać regularne badania profilaktyczne, dzięki którym sprawdzimy, czy mamy do czynienia z zaburzeniami układu krążenia. Najczęściej z chorobami układu krążenia zmagają się osoby z predyspozycjami genetycznymi, jak również wpływają na nie czynniki środowiskowe, np. jakość i styl życia, nałogowe palenie, nieprawidłowe BMI, nadmierny i przewlekły stres, jak również brak aktywności fizycznej.

Specjalnym badaniem wykonywanym w najlepszej klinice żył Doppler Instytut jest USG Doppler, czyli kompleksowe badanie, które umożliwia ocenę przepływu krwi, średnicę naczyń, a także ocenę pracy zastawek żylnych. Badanie w szczególności jest wykonywane przy podejrzeniu miażdżycy, tętniaków, niedrożności naczyń czy przed wszelkimi zabiegami usuwania żylaków lub pajączków. Doppler to bezpieczne i małoinwazyjne badanie, które może być wykonywane nawet u kobiet w ciąży czy kobiet karmiących piersią — pozwala ono na wykrycie nawet bardzo wczesnych zmian, dzięki czemu możliwe jest ustalenie skutecznego leczenia profilaktycznego.

W Klinice flebologii w Warszawie wykonywane są profesjonalne zabiegi usuwania żylaków metodami tradycyjnymi i klasycznymi, jak również metodami małoinwazyjnymi i nowoczesnymi, dzięki czemu leczenie zostanie w pełni dostosowane do indywidualnego przypadku pacjenta.

Klinika flebologii Warszawa Doppler Instytut (5)

Anna Filipek

2022-12-29 08:21:02

Adres IP:

*.*.*.98

Polecam lekarza Jan Świercz z Doppler Instytut Klinika Flebologii Warszawa. Ciesze się, że trafiłem właśnie tutaj, po zabiegu profesjonalna opieka, dbają o pacjenta. Klinika Flebologii w Warszawie oferuje leczenie na wysokim poziomie, polecam wszystkim.

ocena

5
Stanisława

2022-02-02 19:08:32

Adres IP:

*.*.*.21

Polecam. Leczenie profilaktyczne okazało się dobrze dobrane.

ocena

5
Edyta

2022-01-01 14:06:47

Adres IP:

*.*.*.44

Polecam. Miłe podejście personelu do pacjenta. Po moich problemach z żyłami nie ma śladu.

ocena

5
Beata

2021-10-04 17:06:54

Adres IP:

*.*.*.54

Jestem zadowolona z współpracy, Pani doktor rozumiała moje potrzeby, kontakt z pacjentem bardzo dobry. Bezapelacyjnie polecam tę klinikę Doppler instytut.

ocena

5
Justyna

2020-10-30 13:57:02

Adres IP:

*.*.*.78

Jestem zadowolona, kadra pełen profesjonalizm. Udało się szybko rozpocząć leczenie.

ocena

5

Inne firmy

Dobry Dietetyk Rzeszów

al. Rejtana 49/8
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

4.8/5
HASBORG producent maszyn piekarniczych

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
Ltestyprawojazdy Małgorzata Zasadni

Pawłowskiego 7
39-400 Tarnobrzeg

Średnia Ocena

2.5/5

Losowe komentarze

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Slezak-Januszko Kamila Praktyka Lekarska ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie? Pozostaw swój...

Co wiecie o Slezak-Januszko Kamila Praktyka Lekarska ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Trans-Serwice Stacja Obslugi Pietrasik ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie? Pozostaw swój...

Co wiecie o Trans-Serwice Stacja Obslugi Pietrasik ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Posrednictwo Ubezpieczeniowe przy Firmie Konzeption II T. Nowakowska ? Byłeś lub jesteś zatrudniony...

Co wiecie o Posrednictwo Ubezpieczeniowe przy Firmie Konzeption II T. Nowakowska ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Włoskie meble Kraków

Józefa Marcika 12
30-443 Kraków

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Italmeble Poznań

al. Solidarności 34
61-696 Poznań

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Meble włoskie Warszawa Janki - Italmeble

Plac Szwedzki 4
05-090 Janki

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Wesele pod gołym niebem - planowanie i organizacja ceremonii w plenerze

Wesele pod gołym niebem - planowanie i organizacja ceremonii w plenerze

Korzyści z skorzystania z usług planera weselnego

Korzyści z skorzystania z usług planera weselnego

Wymarzona suknia ślubna, jak wybrać strój na ten wyjątkowy dzień?

Wymarzona suknia ślubna, jak wybrać strój na ten wyjątkowy dzień?