Kancelaria Prawna Tokarczyk i Partnerzy

Rejtana 36,
35-310 Rzeszów

3.2/5

Średnia Ocena
na podstawie 5 ocen

3

Poziom obsługi klienta

3

Jakość wykonanej usługi/produktu

3

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Tokarczyk i Partnerzy to kancelaria adwokacka Rzeszów w Rzeszowie, oferują kompleksowe konsultacje prawne z wielu, w tym wyspecjalizowanych,  dziedzin prawa. Naszą przewagą jest stały, zorganizowany zespół Radców Prawnych i Adwokatów wyspecjalizowany w każdych gałęziach prawa.

 

Prawnicza kancelaria TiP Rzeszów (Tokarczyk i Partnerzy) działająca w Rzeszowie działająca od wielu lat która posiada biuro w Rzeszów ul. Rejtana 36 na IV piętrze w budynku Conres Rzeszów. Zajmuje się sprawami prawnymi oraz kompleksowymi   usługami adwokackimi z prawa pracy oraz prawa cywilnego . Kancelaria Prawna TiP Rzeszów (Tokarczyk i Partnerzy) Rzeszów szczególnie specjalizuje się w szczególnie prawie cywilnym... tj rozwody rzeszów :) . Dzięki wielu specjalistom jest w stanie pomagać wielu klientom oferując profesjonalne porady albo prowadząc sprawy w ich imieniu .

Odwiedź pozostałe katalogi Adwokat Rzeszów

 

Kancelaria Prawna TiP Rzeszów (Tokarczyk i Partnerzy) z siedzibą w Rzeszowie oferuje swoje usługi na terenie całego kraju . Ma oddziały w Przemyślu, Jarosławiu' Sanoku. Lubaczowie . Zaangażowany skład Adwokatów oraz Aplikantów w wielu gałęzi prawa pozwala reprezentowanie spraw klientów na odległość . Każda sprawa to wyzwanie do którego  Kancelaria prawnicza Tokarczyk i Partnerzy z siedzibą w Rzeszowie podchodzi z pełnym zaangażowaniem oraz dobrze reprezentuje zleceniodawcę na sali rozpraw .

Standardy usługi oferowane przez  Kancelaria Prawna Tokarczyk i Partnerzy z siedzibą w Rzeszowie są udoskonalane ma to na celu oferowanie usług   oraz spersonalizowane oferowanie usług z których klient będzie zadowolony . Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług na stronie internetowej


Podczas długoletniej działalności kancelarii prawnej Rzeszów Tokarczyk i Partnerzy Kancelarii przeprowadziliśmy ponad ponad trzy tysiące spraw, co stanowi gwarancję wiedzy i doświadczenia oraz pokazuje stopień zaufania klientów do kancelarii prawnej Tokarczyk i Partnerzy.

Osiągnięcie takiego wyniku nie byłoby możliwe gdyby nie wsparcie sprawnego zespołu aplikantów na prawników, adwokatów Rzeszów i pracowników administracyjnych. 

 

 

Kancelaria Prawników i Adwokatów "Tokarczyk i Partnerzy" w Rzeszowie, to uznana instytucja prawnicza, która zapewnia kompleksową obsługę prawną obejmującą szereg różnorodnych, a często skomplikowanych dziedzin prawnych. Stanowimy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają szerokie kompetencje w różnych obszarach prawa, co stanowi o naszej unikalności i umożliwia oferowanie usług na najwyższym poziomie.

 

Nasza działalność obejmuje ponad dziesięć lat nieprzerwanego świadczenia usług prawnych, w trakcie których obsłużyliśmy ponad trzy tysiące spraw. Tak imponujące doświadczenie jest świadectwem naszej głębokiej wiedzy oraz umiejętności, a także odzwierciedla poziom zaufania, jakim obdarzają nas nasi klienci. Sukcesy, które odnieśliśmy na przestrzeni lat, są wynikiem synergii między doświadczonymi prawnikami, adwokatami oraz wsparciem naszego kompetentnego personelu administracyjnego i aplikantów adwokackich.

 

W Kancelarii "Tokarczyk i Partnerzy" stawiamy na indywidualne podejście do każdej sprawy, co pozwala nam dokładnie zrozumieć i efektywnie zareagować na specyficzne potrzeby naszych klientów. Wykorzystujemy naszą wszechstronną wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić skuteczną reprezentację zarówno w kwestiach cywilnych, jak i karnych, łącząc tradycyjne metody praktyki prawniczej z nowoczesnymi rozwiązaniami.

 

Naszym priorytetem jest ciągły rozwój i doskonalenie naszych umiejętności, co umożliwia nam utrzymanie najwyższych standardów obsługi prawnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć usługi prawne na najwyższym poziomie, odpowiadając na dynamiczne zmiany w przepisach oraz na rosnące oczekiwania naszych klientów.

 

Zaufanie, jakim nas obdarzają klienci, jest dla nas największą motywacją do dalszej pracy i rozwoju. Dzięki temu Kancelaria "Tokarczyk i Partnerzy" cieszy się uznaniem zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i wśród podmiotów gospodarczych. Nasza reputacja jest oparta na solidnych fundamentach doświadczenia, wiedzy oraz skuteczności działania, co czyni nas godnym zaufania partnerem w każdej, nawet najbardziej skomplikowanej sprawie prawnej.

Kancelaria Prawna Tokarczyk i Partnerzy (5)

prawnik Rzeszów

2022-06-19 10:22:00

Adres IP:

*.*.*.5

Zdecydowanie nie polecam! zamiast prawnikami powinni być SZAMANAMI !

ocena

1
przypominajka

2022-01-16 09:43:03

Adres IP:

*.*.*.47

Czy firma Kancelaria Prawna Tokarczyk i Partnerzy jest Ci znany? Wiesz i chcesz się podzielić informacjami na temat możliwości zatrudnienia, atmosfery czy benefitów? Pod opisem przedsiębiorstwa wystarczy zostawić swoją uwagę.

ocena

5
TOmek

2022-01-01 16:29:20

Adres IP:

*.*.*.121

Spoko !

ocena

5
pacjent

2020-07-09 11:33:02

Adres IP:

*.*.*.4

czy ktoś moze napisać jakaś poważną opinie szczegółową czy warto korzystać z usług kancelarii tokarczyk i partnerzy ? Interesuje mnie opinia o kancelarii Tokarczyk i Partnwerzy w Rzeszowie

ocena

3
Rambo

2019-05-22 11:40:57

Adres IP:

*.*.*.9

szukam opinii o kancelarii Tokarczyk i Partnerzy w Rzeszowie

ocena

2

Inne firmy

Argonium Pozycjonowanie sklepów online

Goździkowa 14A/1
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Konsultacje onkologiczne Warszawa Onkomedica

Arkuszowa 73
01-934 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Sobel Firma Handlowa ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie? Pozostaw swój komentarz z...

Co wiecie o Sobel Firma Handlowa ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz jakim pracodawcą może być firma ABC Media Sp. z o.o. Profesjonalna Agencja Medialna ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie?...

Co wiecie o ABC Media Sp. z o.o. Profesjonalna Agencja Medialna ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Hanna Nails Studio Urody ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie? Pozostaw swój komentarz z...

Co wiecie o Hanna Nails Studio Urody ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Włoskie meble Kraków

Józefa Marcika 12
30-443 Kraków

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Italmeble Poznań

al. Solidarności 34
61-696 Poznań

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Meble włoskie Warszawa Janki - Italmeble

Plac Szwedzki 4
05-090 Janki

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Wesele pod gołym niebem - planowanie i organizacja ceremonii w plenerze

Wesele pod gołym niebem - planowanie i organizacja ceremonii w plenerze

Korzyści z skorzystania z usług planera weselnego

Korzyści z skorzystania z usług planera weselnego

Wymarzona suknia ślubna, jak wybrać strój na ten wyjątkowy dzień?

Wymarzona suknia ślubna, jak wybrać strój na ten wyjątkowy dzień?