Agencja Interaktywna SoftNetium

Goździkowa 14 A/4,
35-604 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 6 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Agencja Softnetium to firma która kieruje swoją ofertę do wszystkim firm, poszukujących profesjonalnych usług graficznych. Firma posiada duże doświadczenie w tworzeniu identyfikacji wizualnej dla marek, które dopiero wkraczają na rynek, jak również dla tych, które potrzebują rewitalizacji i odświeżenia dotychczasowego wizerunku.

Softnetium oferuje szeroki zakres usług, które umożliwiają między innymi zaprojektowanie oryginalnego logo. W ramach tej usługi klient otrzymuje również profesjonalną księgę znaku, która umożliwia posługiwanie się posiadanym znakiem graficznym. Oferta firmy to także web design, który pozwala na przygotowanie atrakcyjnej i nowoczesnej szaty graficznej dla strony www czy sklepu internetowego. Wszystkie projekty tworzone są od podstaw na indywidualne zlecenie klienta.

Softnetium nie posługuje się gotowymi szablonami, lecz tworzy zupełnie nowe koncepcje dopasowane do potrzeb konkretnego klienta i jego grupy docelowej. Agencja zajmuje się również projektowaniem DTP, przygotowując materiały do druku, takie jak ulotki, wizytówki, roll-upy, plakaty i foldery reklamowe. Firma działa na rynku od ponad 14 lat i zatrudnia profesjonalistów, którzy wiedzą jak tworzyć grafikę atrakcyjną i pozwalającą wyróżnić się wśród konkurencji.

 

Agencja marketingu zintegrowanego Softnetium to firma z Rzeszowa, specjalizująca się kreowaniem stron internetowych na najwyższym poziomie. Kompetentność zespołu oraz współpraca z klientem pozwalają odnajdować rozwiązania idealnie dobrane do potrzeb i oczekiwań. Opracowując niezawodne rozwiązania dla klientów, Agencja marketingu zintegrowanego  Softnetium skupia się na tym, co priorytetowe, czyli dbanie o potrzeby klienta, relacja i wsparcie na każdym poziomie realizacji oraz wywiązywanie się z ustalonych terminów.  softnetium.pl

Profesjonalne strony internetowe są kreowane w agencji reklamowej  Softnetium na podstawie jednostkowych potrzeb klientów, dlatego posiadają swój, wyjątkowy styl. Dzięki takiemu podejściu firma jest w stanie ukazać, także w wiarygodny sposób ofertę działalności klienta. Strony internetowe, serwisy, portale i sklepy internetowe tworzone są w oparciu o zasady UX. Firma projektuje czysto i czytelnie skupiając się na tym co najważniejsze, czyli użyteczności i bardzo dobrej opinii użytkowników, którzy będą użytkować stronę.

Zobacz także pozostałe serwisy:

Softnetium funkcjonuje od 2005 roku i posiada bogatą ofertę, która pozwala klientowi skorzystać z usług projektowania stron różnego typu. Agencja SEO zapewnia wizytówki, strony typu one page, a także strony produktowe. Klienci, którzy potrzebują bardziej rozbudowanych witryn mogą skorzystać z oferty tworzenia serwisów, portali, a także sklepów internetowych.

Agencja Interaktywna SoftNetium (6)

przypominajka

2022-01-16 21:37:23

Adres IP:

*.*.*.22

Czy biznes Agencja Interaktywna SoftNetium jest Ci znany? Wiesz i chcesz się podzielić informacjami na temat możliwości zatrudnienia, benefitów i dodatków Pod opisem zakładu pracy wystarczy opisać swoje zdanie.

ocena

5
Iza

2020-04-16 10:59:23

Adres IP:

*.*.*.63

Duże doświadczenie i fajne wsparcie dla początkujących. Konkretne usługi ale i bezcenne rady. Polecam ludzi z Softnetium.

ocena

5
Bnn.

2020-04-10 09:38:52

Adres IP:

*.*.*.31

O, nawet nie wiedziałem że zajmują się projektowaniem DTP. Co do grafiki, to rzeczy które robią są naprawdę dobre, oczywiście polecam ;)

ocena

5
Marcel

2020-03-11 08:12:31

Adres IP:

*.*.*.55

Wysoka jakość usług, interesy prowadzone w miłej atmosferze, jakoś zawsze się dogadamy. Polecam tych fachowców.

ocena

5
Krzysztof

2019-10-23 07:56:31

Adres IP:

*.*.*.93

Polecam Softnetium.

ocena

5
Domas

2019-02-17 11:49:37

Adres IP:

*.*.*.101

Kozak projekty stron internetowych.

ocena

5

Inne firmy

Meble Łaciak Meble do restauracji z drewna

Kościuszki 86A
42-450 Niegowonice

Średnia Ocena

4.1/5
Smart Kid Belt

Warszawska 976
05-083 Zaborów

Średnia Ocena

5/5
Squash Rzeszów

Paderewskiego 124a
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

4.8/5

Losowe komentarze

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Mszanska Apteka ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie? Pozostaw swój komentarz z najważniejszymi...

Co wiecie o Mszanska Apteka ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Biuro Studiów i Analiz Budownictwa. Melanowicz Ewa i Wolska Alicja ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w...

Co wiecie o Biuro Studiów i Analiz Budownictwa. Melanowicz Ewa i Wolska Alicja ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Wiesz jakim pracodawcą może być firma Eko-Kinesis Ewa Kolodziejczyk ? Byłeś lub jesteś zatrudniony w firmie? Pozostaw swój komentarz z...

Co wiecie o Eko-Kinesis Ewa Kolodziejczyk ?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

DATA-COM Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Kancelaria Prawna WHITEBERG Krzysztof Cyran

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Łóżka z litego drewna Meblemix.pl

Wólka Podleśna 440 L
36-002 Jasionka

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Przyszłość projektowania stron www: co nas czeka?

Przyszłość projektowania stron www: co nas czeka?

Znaczenie i optymalizacja Meta tagów na stronie

Znaczenie i optymalizacja Meta tagów na stronie

Wprowadzenie do Google Search Console

Wprowadzenie do Google Search Console