Wypoczynek na łonie natury w Siedlisku Janczar

Wypoczynek na łonie natury w Siedlisku Janczar

Siedlisko Janczar to ośrodek wypoczynkowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie! W Pstrągowej dostępne są atrakcje, które nie tylko umożliwią aktywny, ale również bierny wypoczynek, dzięki czemu odwiedzający ośrodek klienci będą mogli w pełni się zrelaksować i uciec od codziennych problemów. Hotel Strzyżów jest zlokalizowany w pobliskiej okolicy Rzeszowa, a jego otoczenie nazywane jest tzw. Małymi Bieszczadami, które zachwycają bezkresnymi polami, lasami, świeżym powietrzem oraz ciszą. Ośrodek wypoczynkowy jest idealnym miejscem na przenocowanie podczas podróży służbowej, jak również na spędzenie rodzinnego weekendu. Jakie atrakcje czekają na Ciebie w Siedlisku Janczar?

Co oferuje Siedlisko Janczar?
Siedlisko Janczar jest miejscem, które otoczone jest przepięknymi ogrodami, w których można organizować niepowtarzalne sesje zdjęciowe. Co więcej, na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw dla najmłodszych oraz otwarta siłownia, dla osób, które chcą zaznać odrobinę aktywności podczas pobytu, a jednocześnie wdychać świeże powietrze. Dla klientów Siedliska Janczar dostępna jest strefa SPA pod chmurką oraz zewnętrzne baseny w sezonie letnim. Natomiast zimą, dużą popularnością cieszą się przejażdżki kuligiem lub bryczką, podczas których można podziwiać przepiękne krajobrazy okolicznych miejscowości. Jeżeli zdecydujesz się zatrzymać w hotelu Siedlisko Janczar, możesz spodziewać się komfortowych pokoi, które spełniają wszystkie wymogi, a także są przystosowane dla rodzin z małymi dziećmi i osób niepełnosprawnych.

Imprezy okolicznościowe w Siedlisku Janczar
Siedlisko Janczar w Pstrągowej to nie tylko przepiękny hotel i malowniczy krajobraz, ale również niepowtarzalne imprezy okolicznościowe, takie jak: wesela, komunie, chrzciny, imprezy integracyjne czy inne. W najbliższym czasie w Siedlisku Janczar będą organizowane Andrzejki 2021! Już 20 listopada w Chacie Weselnej odbędzie się wyjątkowa impreza z muzyką, staropolskim jadłem oraz rzemieślniczym piwem Browar Janczar. Zainteresowani wydarzeniem mogą przenocować w hotelu Siedlisku Janczar i kolejnego dnia rozkoszować się ciszą oraz wypoczynkiem na łonie natury.

Opinie (0)

Zobacz firmy

DMD Tonery - zamienniki tonerów

Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Mikron elektronarzędzia MAKITA

Spółdzielcza 10
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5
Argonium Pozycjonowanie sklepów online

Goździkowa 14A/1
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Na co zwracają uwagę goście hotelowi?

Na co zwracają uwagę goście hotelowi?

Jak wybrać odpowiednią agencję interaktywną dla Twojego projektu?

Jak wybrać odpowiednią agencję interaktywną dla Twojego projektu?

Ekskluzywne włoskie meble do jadalni

Ekskluzywne włoskie meble do jadalni