Rodzaje i przeznaczenie maszyn cukierniczych

Rodzaje i przeznaczenie maszyn cukierniczych

Prowadzisz cukiernię lub piekarnię i szukasz efektywnych rozwiązań technologicznych, dzięki którym nie tylko usprawnisz proces formowania ciastek, ale również stworzysz linie produkcyjne cukiernicze? Producent maszyn cukierniczych Hasborg oferuje najwyższej jakości technologie, dzięki którym będziesz mógł zwiększyć proces produkcji ciastek różnych rodzajów oraz skupić się na dopracowaniu ich jakości. Hasborg jest polskim producentem maszyn cukierniczych, który w swojej ofercie posiada nie tylko maszyny do cukierni i małych piekarni, ale również do zastosowań przemysłowych. Jakie maszyny cukiernicze możesz nabyć do swojej piekarni?

Maszyny do formowania i wypieku ciastek
W ofercie marki Hasborg znajdują się między innymi wysokiej jakości klasy urządzenia przeznaczone do formowania ciastek, a także do ich dekorowania oraz profesjonalnego wypieku. Wśród maszyn do formowania ciastek można wyróżnić m.in. Duomax, Quatromax czy Triomax — są to maszyny, które różnią się od siebie ilościom oraz pojemnością pojemników na ciasto, nadzienie i polewę. Maszyny do ciastek umożliwiają produkcję przepysznych muffinów, kokosanek, markiz oraz bez, a także wielu innych ciastek nadziewanych czy z polewą o kilku kolorach. Zaletą maszyn do formowania ciastek jest możliwość ich dowolnego modyfikowania, dzięki czemu każdy dobierze funkcje maszyny do swoich indywidualnych preferencji. Dużą popularnością cieszą się również piece tunelowe konwekcyjne sprzedawane przez firmę Hasborg, które umożliwiają kontrolowany wypiek, dzięki czemu masz pewność, że tworzone ciasta będą idealnie dopieczone i zarumienione.

Polewy i nadzienia
W ofercie polskiego producenta maszyn cukierniczych dostępne są również profesjonalne urządzenia do czekolady, m.in. automatyczne temperówki, dzięki którym mamy pewność, że osiągnęliśmy odpowiednią temperaturę polewy, a także oblewarki do czekolady oraz tunele chłodnicze umożliwiające maksymalne kontrolowanie całego procesu oblewania i nadziewania ciastek.

Opinie (0)

Zobacz firmy

DMD Tonery - zamienniki tonerów

Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Mikron elektronarzędzia MAKITA

Spółdzielcza 10
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5
Argonium Pozycjonowanie sklepów online

Goździkowa 14A/1
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Na co zwracają uwagę goście hotelowi?

Na co zwracają uwagę goście hotelowi?

Jaki sprzęt czyszczący powinien się znaleźć w wyposażeniu hotelu?

Jaki sprzęt czyszczący powinien się znaleźć w wyposażeniu hotelu?

Jak wybrać maszyny do wyposażenia cukierni?

Jak wybrać maszyny do wyposażenia cukierni?