Pharmamarketing, co się kryje pod tą nazwą?

Pharmamarketing, co się kryje pod tą nazwą?

Pharmamarketing, czyli marketing farmaceutyczny to sposób na promocję leków i suplementów w Internecie. Pharmamarketing wypracował mnóstwo metod promocji, które opierają się przede wszystkim na relacjach interpersonalnych i umożliwiają ominięcie dość rygorystycznych zasad prawnych związanych z reklamowaniem leków, a także lekarzy czy gabinetów lekarskich. Forma promocji związana z wykorzystanie Internetu jest niezwykle sprawna, ponieważ narzędzia stacjonarna szybko i prosto poddają się digitalizacji. 

Webinary farmaceutyczne
Webinary są efektownym i dość prostym sposobem przekazywania wiedzy w formie wykładu, prezentacji czy także z przedstawieniem obrazu, np. sali operacyjnej. Na tradycyjnych konferencjach dostęp do niektórych form jest ograniczony, natomiast w przypadku webinarów dostęp do wszelkich środków przekazania wiedzy jest wręcz nieograniczony. Webinary polegają na przekazaniu wiedzy na najwyższym poziomie merytorycznym w nowoczesnej i niezwykle efektownej formie. Badania wykazują, że większość lekarzy wybiera webinary jako ulubioną formę edukacji, czyli pozyskiwania wiedzy. Agencja marketingu farmaceutycznego Neo-Vinci zajmuje się przygotowywaniem webinarów, zapewniając stałe wsparcie IT, a także zapewniając wsparcie holistyczne przy merytorycznym opracowaniu tematyki webinaru, a także zaproszeniu do udziału autorytetów świata medycyny. 

MEDVEO i Meet Me Now
Oprócz webinarów Neo-Vinci tworzy nowoczesne platformy, dzięki którym możliwe jest przekazywanie wiedzy na temat nowoczesnych metod leczenia, nowych zastosowań leków i suplementów. Platforma MEDVEO umożliwia przeprowadzenie konferencji online w wymodelowanym komputerowo świecie 3D. Takie rozwiązanie nie tylko pozwoli zaoszczędzić na kosztach związanych z zapewnieniem noclegu, posiłków oraz wynajęciem miejsca do przeprowadzenia konferencji, ale również umożliwi Ci komfortowe zaproszenie gości z całego świata - każdy będzie mógł wziąć udział w konferencji z przestrzeni swojego domu lub gabinetu. A co jeżeli chcesz przeprowadzić spotkanie online? Neo-Vinci również w tym przypadku prezentuje Ci rozwiązanie w postaci autorskiego systemu Meet Me Now, dzięki któremu jakość transmisji streamingu będzie utrzymana na najwyższym możliwym poziomie. 

Opinie (0)

Zobacz firmy

DMD Tonery - zamienniki tonerów

Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Mikron elektronarzędzia MAKITA

Spółdzielcza 10
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5
Argonium Pozycjonowanie sklepów online

Goździkowa 14A/1
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Jak wykorzystać social media do wzmocnienia lokalnego SEO?

Jak wykorzystać social media do wzmocnienia lokalnego SEO?

Jak odpowiednio zutylizować zużyte worki kontenerowe BIG BAG?

Jak odpowiednio zutylizować zużyte worki kontenerowe BIG BAG?

Organizacja wesele na świeżym powietrzu - kluczowe aspekty planowania i przygotowań

Organizacja wesele na świeżym powietrzu - kluczowe aspekty planowania i przygotowań