Jakie solarium to dobre solarium?

Jakie solarium to dobre solarium?

Każde solarium jest nieco inne. Różni się stopniem wyszkolenia pracowników, rodzajem wyposażenia, wystrojem i ceną poszczególnych usług. Jak poznać czy salon jest bezpieczny? Jakich miejsc należy się wystrzegać?

Zwróć uwagę na podejście personelu i wiedzę, jaką posiada dana osoba. Przed skorzystaniem z usług solarium, konieczne jest przeprowadzenie krótkiego wywiadu na temat chorób, dolegliwości i przyjmowanych leków. Pracownik salonu powinien sprawdzić, czy proces nie zaszkodzi zdrowiu i nie wywoła żadnej reakcji alergicznej. Częstotliwość i intensywność opalania powinny by indywidualnie dostosowane do Twojego ciała i organizmu. Szczególną ostrożność należy zachować w przypadku bardzo jasnej karnacji, ponieważ skóra tego typu wymaga niezwykle łagodnego traktowania.

Odpowiednie kosmetyki nie tylko wzmocnią opaleniznę, ale także ochronią skórę przed poparzeniami, podrażnieniami i wysuszeniem. Dobry specjalista zasugeruje Ci, jaki kosmetyk najlepiej wybrać. Przedstawi wszystkie dostępne opcje i opowie o wadach oraz zaletach poszczególnych produktów. Każdy z nich musi być dobrany do rodzaju skóry i odcienia Twojej karnacji. Pamiętaj, że nie wolno używać w solarium tych samych kosmetyków, których używasz do opalania na słońcu.

Dobre solarium musi być nieskazitelnie czyste. Łózka powinny być myte i dezynfekowane po każdym użyciu. Brudne podłogi oraz sprzęt, brak w kabinie takich rzeczy jak: ręczniki papierowe, lustro, kosmetyki do demakijażu czy okulary do opalania, to znak, że od danego miejsca najlepiej trzymać się z daleka.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Akcesoria.meble.pl - Hamulce i akcesoria do mebli

Langiewicza 33
35-021 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Radca prawny w Rzeszowie M. Wojciechowska i Wspólnicy

Mochnackiego 25/3
35-016 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Italia Style Stoły drewniane do salonu

Wrocławska 42
57-200 Ząbkowice Śląskie

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Jakie solarium to dobre solarium?

Jakie solarium to dobre solarium?

Dobry dermatolog- czyli jaki?

Dobry dermatolog- czyli jaki?

Gwoździe Tapicerskie do mebli

Gwoździe Tapicerskie do mebli