Jaki piec wybrać do cukierni?

Jaki piec wybrać do cukierni?

Piece cukiernicze można podzielić na różne kategorie, ponieważ są przeznaczone do wypieku różnego ciasta, np. chleba, ciast, ciastek, muffinów czy kokosanek. Firmy specjalizujące się produkcją maszyn cukierniczych posiadają szeroki wybór pieców różniących się między sobą nie tylko zastosowaniem, ale również konstrukcją i wydajnością. Profesjonalny piec cukierniczy umożliwi wypiek odpowiedniej ilości zamówień szczególnie w okresach szczytowych, np. przed świętami.

Jakie są zalety pieców cukierniczych?

Nowoczesny piec cukierniczy przeznaczony jest do profesjonalnego użytku, dzięki czemu bardzo dobrze sprawdzi się w połączeniu z innymi maszynami cukierniczymi. Warto zainwestować w piec, który nie wymaga zużycia ogromnej ilości energii, a także pozwoli zredukować koszty eksploatacyjne. Najlepszym rozwiązaniem jest piec cukierniczy wyposażony w intuicyjny panel sterowania, dzięki któremu będzie można swobodnie dostosować temperaturę do aktualnie tworzonego wypieku. Nowoczesny piec tunelowy umożliwia wyprodukowanie dużej ilości ciastek wysokiej jakości. Piece cukiernicze przeznaczone są do dużych zakładów produkcyjnych, wyposażonych w najlepszej klasy urządzenia do formowania, a także dekorowania ciastek.

Co wyróżnia piec tunelowy konwekcyjny?

Dużą popularnością w cukierniach cieszą się piece tunelowe konwekcyjne, które są produkowane przez markę Hasborg. Firma Hasborg jest jedną z wiodących na rynku, ponieważ proponuje wysokiej klasy maszyny wyposażone w dobrej jakości podzespoły. Piec tunelowy od Hasborg jest zasilany gazem. Nowoczesne rozwiązania techniczne i systemowe gwarantują doskonałą izolacją termiczną, która umożliwia zachowanie maksymalnej ilości ciepła wewnątrz komór wypiekowych, co przyczynia się do otrzymania wysokiej jakości produktu finalnego oraz niskiego zużycia gazu, a więc znacznego obniżenia kosztów eksploatacji. Innowacyjna budowa pieca Hasborg umożliwia szybkie osiągnięcie temperatury zadanej, co przyczyni się do uzyskania dużych oszczędności.

Opinie (0)

Zobacz firmy

DMD Tonery - zamienniki tonerów

Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Mikron elektronarzędzia MAKITA

Spółdzielcza 10
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5
Argonium Pozycjonowanie sklepów online

Goździkowa 14A/1
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Maszyny pakujące wykorzystywane w przemyśle spożywczym

Maszyny pakujące wykorzystywane w przemyśle spożywczym

Elementy CRO (Conversion Rate Optimization) na stronie www

Elementy CRO (Conversion Rate Optimization) na stronie www

Smart Kid Belt vs. sprzedawcy fotelików - troska o dzieci czy manipulacja?

Smart Kid Belt vs. sprzedawcy fotelików - troska o dzieci czy manipulacja?